کد خبر 426813

دختر ۱۷ ساله در دام مرد پلید ۴۵ ساله

یک اشتباه کوچک و برقراری رابطه ای خیابانی با پسری جوان کار دستم داد و باعث شد در دام هوس های شیطانی مرد ۴۵ساله ای گرفتار شوم که برایم نقشه شومی در سر می پروراند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از رکنا، مژگان، ۱۷سال سن دارد و از دایره اجتماعی کلانتری به مرکز مشاوره پلیس معرفی شده است. او در بیان داستان زندگی اش گفت: پدر و مادرم آدم های تحصیل کرده و آبرومندی هستند. آن ها تمام امکانات لازم برای ادامه تحصیل مرا فراهم کرده اند و من هم سرگرم درس خواندن بودم که دچار اشتباه شدم و چنین مشکلی برای خودم درست کردم.

حدود سه ماه قبل تحت تاثیر حرف های تحریک آمیز یکی از همکلاسی هایم که دختر سر به هوایی است تصمیم گرفتم با پسری به نام حامد دوست شوم. این پسر ۱۹ساله هر روز در راه مدرسه دنبالم می آمد و باهم قدم می زدیم. ولی یک روز ظهر درحالی که با پسر مورد علاقه ام بودم ناگهان مردی ۴۵ساله با موتورسیکلت در کنارمان توقف کرد و گفت: شما باهم چه نسبتی دارید؟ در این لحظه حامد پا به فرار گذاشت و من که فکر می کردم او مامور است نتوانستم پاسخ قانع کننده ای بدهم.

این مرد ناشناس گفت: تو تحت کنترل هستی و نباید دیگر با این آقا پسر رابطه ای داشته باشی. از فردای آن روز مزاحمت های مرد ناشناس که حالا متوجه شده ام در مسیر مدرسه ام مغازه دارد شروع شد و اصرار داشت که شماره تلفنم را در اختیارش بگذارم. او حتی یک روز که در ایستگاه اتوبوس ایستاده بودم جلو آمد و با داد و فریاد از من خواست همراهش بروم.

همه شاهدان این صحنه فکر می کردند پدر و دختر هستیم و من از ترس بلند شدم و همراهش رفتم تا ببینم چه می گوید. این مرد هوس باز شماره تلفنم را گرفت و در تماس تلفنی با این تهدید که از همه کارهایم خبر دارد و دوست پسرم را می شناسد مرا به داخل مغازه اش کشاند و قصد سوء استفاده داشت که به سختی خودم را از چنگ او نجات دادم.

مژگان با چشمانی اشک بار گفت: این مرد شیطان صفت دست بردار نیست و با مزاحمت های وقت و بی وقت دیوانه ام کرده است. او می گوید باید به خواسته هایش تن بدهم و ... . این است نتیجه دوستی خیابانی که هیچ نتیجه ای جز تباهی و آبروریزی برایم نداشت.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری