کد خبر 419273

مرگ یک ایتالیایی در تهران

مسئول روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران با بیان این که جسد یکی از اسکی بازان در شمشک پیدا شده است، گفت: عملیات جستجو و نجات توسط تیم‌های عملیاتی هلال احمر استان تهران ادامه دارد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، مهیار مقیمیان مسئول روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران اظهار کرد: ساعاتی پیش در پی وقوع بهمن در شمشک دو اسکی باز که به گفته محلی‌ها غیر ایرانی بودند، بر اثر سقوط بهمن در شمشک مفقود شدند.

وی ادامه داد: بلافاصله سه تیم امداد و نجات در کوهستان از شمیرانات، یک تیم واکنش سریع، یک تیم امداد هوایی و دو قلاده سگ زنده یاب به محل حادثه اعزام شدند.

مقیمیان گفت: پس از رسیدن تیم‌های اعزامی، عملیات بلافاصله آغاز و پس از حدود یک ساعت، یکی از اسکی بازها از زیر بهمن خارج می‌شود.

مسئول روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران افزود: پس از خارج شدن این اسکی باز و ارزیابی اولیه، مشخص شد این فرد فاقد علائم حیاتی است و جان خود را از دست داده است.

مقیمیان تصریح کرد: عملیات جستجو و نجات همچنان برای یافتن دیگر افراد احتمالی مفقودی ادامه دارد و به محض دریافت اطلاعات جدید، از طریق رسانه های جمعی به اطلاع هم وطنان خواهد رسید. 

وی گفت: اسکی‌بازان ایتالیایی بودند یک ایرانی نیز آن‌ها را همراهی می‌کرد و در حال حاضر دو تن حال مساعدی دارند  و  یک اسکی‌باز ایتالیایی ۶۷ ساله بر اثر سقوط بهمن جان باخت.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر