کد خبر 416543

زنی در شیراز فرزندانش را کشت و خودکشی کرد

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: یک زن جوان بر اثر جنون آنی، ۲ فرزند ۸ و ۱۲ ساله‌اش را کشت و به زندگی خود نیز پایان داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، سرهنگ کاووس محمدی چهارشنبه ۲۳ بهمن به خبرنگاران گفت: بعد از اعلام وقوع یک فقره خودکشی در خیابان شمس، در شیراز، ماموران به صحنه حادثه اعزام شده و در گزارش اولیه مرگ ۲ کودک ۸ و ۱۲ ساله و یک زن را اعلام کردند.

محمدی با بیان اینکه اجساد کشف شده با هماهنگی دستگاه قضایی به پزشکی قانونی تحویل داده شد، گفت: در تحقیقات فنی و تخصصی پلیس مشخص شد که مادر خانواده به علت مشکلات مالی، روحی و روانی و جنون آنی، پس از کشتن دختر و پسر ۸ و ۱۲ ساله با یک شی، خود را خفه کرده و به زندگی‌اش پایان داده است.

معاون فرماندهی انتظامی فارس خاطرنشان کرد: بسیاری از خانواده‌هایی که قتل یا خودکشی در آنها رخ داده است گرفتار اختلافات اقتصادی و خانوادگی، مسائل و معضلات اجتماعی مانند اعتیاد و ... بوده اند که می طلبد برای پیشگیری از این امور با مراجعه به مراکز مشاوره و کارشناسان، مشکلات خود را حل و فصل تا شاهد حوادث تلخ و ناگوار نباشیم.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • حسین
  ۰ ۰

  بیشتر مشکلات روحی ریشه در مشکلات مالی دارد !
  بهزیستی و کمیته امداد وظایف خود را به درستی انجام نمیدهند !!
  سیاست مداران هم مردم را به حال خود گذاشته اند!!

 • ضیائی
  ۰ ۰

  سلام و عرض ادب. در حال تحقیق برای شناسایی آسیب های روحی و روانی کودک همسری هستم و فکر میکنم این مورد هم به دلیل مسائل کودک همسری اتفاق افتاده؛ چون گفته زن جوان و بچه ای 12 ساله، نشون میده این زن در سن کم ازدواج کرده. به همین خاطر اگر امکانش هست سن این مادرو از طریق این ایمیلی که دادم بهم اطلاع بدید. بسیار سپاسگزارم