{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 415270

فرمانده انتظامی لامرد (استان فارس) گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان، فردی که در اشکنان ربوده شده بود، پس از ۶ روز اسارت و به دنبال فشارهای پلیس بر آدم ربایان، در سیستان و بلوچستان، رها شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، سرهنگ مهراب زارع‌پور گفت: در پی گزارش وقوع یک فقره آدم ربایی، در تاریخ ۱۲ بهمن ماه در بخش اشکنان شهرستان لامرد، تیمی مجرب از کارآگاهان پلیس آگاهی وارد عمل شدند.

وی افزود: با حضور عوامل انتظامی در محل و بررسی‌ اظهارات شاهدان عینی، مشخص شد فردی توسط ۲ نفر برادر گروگان گرفته شده است.

زارع‌پور ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از تحقیقات میدانی با استفاده از شیوه‌های نوین پلیسی، تحقیقات گسترده‌ای را آغاز و آدم ربایان را شناسایی کردند.

این مقام انتظامی گفت: پس از اقدامات گسترده پلیس برای آزادسازی گروگان، آدم ربایان عرصه را بر خود تنگ دیده و روز گذشته فرد ربوده شده را در یکی از روستاهای استان سیستان و بلوچستان رها کردند و قبل از رسیدن عوامل انتظامی از محل متواری شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان لامرد با اشاره به اینکه علت و انگیزه این آدم ربایی اختلافات حساب با فرد ربوده شده بوده است، گفت: تلاش برای دستگیری آدم ربایان در دست اقدام است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری