{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 411526

مرد افغانستانی که ۵ سال قبل زن جوانی را در خانه‌اش به قتل رسانده بود با رضایت خانواده مقتول از مجازات مرگ رهایی یافت.

به‌گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، شامگاه 10 آبان سال 93 خبر قتل زنی جوان در خانه‌اش واقع در خیابان مجیدیه تهران به پلیس اعلام شد.

نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد این زن خفه شده و طلاها و پول‌هایش به سرقت رفته است. با بررسی تماس‌های تلفنی مقتول کارآگاهان به یک مرد افغانستانی رسیدند که آخرین بار با این زن در تماس بوده است. با شناسایی و دستگیری متهم وی به قتل اعتراف کرد و گفت: از طریق یکی از دوستانم با این زن آشنا شدم و به خانه‌اش رفتم. بعد از برقرار ی ارتباط با وی 100 هزار تومان به او پول دادم اما وقتی او می‌خواست پول را داخل کیفش بگذارد چشمم به مقدار زیادی پول و طلا افتاد. یک لحظه وسوسه سرقت به جانم افتاد و می‌خواستم کیفش را بدزدم که با من درگیر شد و نفهمیدم چه شد که او را خفه کردم. بعد هم حدود 4 میلیون تومان پول و طلا دزدیدم وفرارکردم پس‌از اعترافات متهم خانواده مقتول برای وی درخواست قصاص کردند اما با گذشت 5 سال از این ماجرا سرانجام اولیای دم حاضر شدند در قبال دریافت دیه از اعدام متهم گذشت کنند.

در جلسه‌ای که صبح دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار شد با توجه به رضایت خانواده مقتول، مرد افغانستانی از جنبه عمومی جرم محاکمه شد و در حالی که بار دیگر به قتل زن جوان با انگیزه سرقت اعتراف می‌کرد در پایان جلسه قضات از صدور حکم در آینده نزدیک برای وی خبر دادند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری