کد خبر 404575

داستانسرایی یک زن در قتل شوهر

زن جوان که با کمک مردی افغانستانی، شوهرش را با ضربات چاقو به‌قتل رسانده بود، وقتی فهمید همدستش متواری شده، همه اعترافاتش را انکار کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، رسیدگی به این پرونده از اواسط دی سال 93 و همزمان با گزارش قتل مردی در شهریار در دستور کار تیم تحقیق قرار گرفت. در نخستین گام همسر این مرد به‌عنوان مظنون در قتل دستگیر شد.

این زن در بازجویی‌ها گفت: «مدتی قبل با مردی افغانستانی آشنا شدم و با هم رابطه داشتیم. بعد از مدتی او پیشنهاد قتل شوهرم را داد. اول نپذیرفتم اما با حرف‌هایش قانعم کرد. بنابراین نقشه قتل را کشیدیم و آن مرد با چاقو، شوهرم را کشت.» پرونده با این اعترافات تکمیل و برای رسیدگی به شعبه دوم دادگاه کیفری یک تهران فرستاده شد. اما در جلسه صبح دیروز این زن که می‌دانست همدستش متواری است در برابر قضات همه اتهاماتش را رد کرد و گفت: «من آن مرد افغانستانی را فقط دو بار دیده بودم. یک بار با شوهرم در حیاط خانه مشغول پنهان کردن کیسه‌ای در باغچه بودند و یک بار هم شب حادثه که شوهرم را کشت و بعد مرا تهدید کرد اگر حرفی بزنم من و پسرم را می‌کشد. من هم از ترس به قتل اعتراف کردم.» با اظهارات این زن، قضات ضمن تبرئه وی از اتهام رابطه نامشروع برای صدور حکم درباره اتهام قتل وارد شور شدند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    چقدر منطقی

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری