{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 402477

کارگر افغانستانی که به جرم ربودن و تجاوز به دختر کندذهنی پای میز محاکمه ایستاده بود، در جلسه صبح دیروز در برابر قضات اتهامات خود را رد کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، این دختر 14 ساله که از معلولیت ذهنی رنج می‌برد با خانواده‌اش در ورامین زندگی می‌کرد. دو کارگر افغانستانی که پسر دایی و پسر عمه بودند نیز در کارگاهی همان حوالی کار می‌کردند که یکی از آنها به‌نام «رضا» با دختر نوجوان ارتباط برقرار کرده بود. براساس اعترافات متهمان و اظهارات شاکی روز حادثه او با شاکی تماس گرفته و از او می‌خواهد جلوی در بیاید. اما وقتی دخترک از خانه بیرون می‌رود او را به کارگاه برده و سپس دست و پای او را بسته و پسر دایی اش، دخترک را مورد تجاوز قرارداده است. متهمان همان شب با شکایت خانواده دختر نوجوان دستگیر شده و پرونده آنها پس از تکمیل تحقیقات و صدور کیفرخواست برای رسیدگی به شعبه دوازدهم دادگاه کیفری یک فرستاده شد. در این مرحله قضات «رضا» را از اتهام تجاوز تبرئه کردند. اما پسر دایی او با توجه به اظهارات دختر نوجوان و پسر عمه‌اش صبح دیروز برای محاکمه در برابر قضات ایستاد.

در ابتدای جلسه دختر نوجوان که با خانواده‌اش به دادگاه آمده بود خواستار مجازات متهم شد و سپس متهم در جایگاه قرار گرفت و گفت: «من تجاوز را قبول ندارم. این دختر دوست «رضا» بود و او این بلا را سرش آورد.»

در پایان این جلسه قضات برای تصمیم‌گیری وارد شور شدند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری