{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 402440

دو خواهر جوان در شکایت از یک مرد میانسال ادعا کردند که او به بهانه هیپنوتیزم درمانی آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده است. متهم بعد از دستگیری روز گذشته در تحقیقات مقدماتی در دادگاه کیفری یک استان تهران، اتهام خود را انکار کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از جام جم، هفته گذشته دو خواهر جوان با مراجعه به ماموران پلیس ملارد شکایت خود را از مردی میانسال به نام سیروس به اتهام آزار و اذیت مطرح کردند. آنها به پلیس گفته بودند: «مدتی قبل یکی از دوستان مان سیروس را به ما معرفی کرد و گفت که او هیپنوتیزم درمانی انجام می دهد. یکی از ما میگرن شدید و یکی دیگر چشم درد مزمن دارد. برای درمان این دردها تصمیم گرفتیم نزد سیروس برویم و روزی که از او وقت گرفتیم ادعا کرد بعد از پایان جلسه درد ما به کلی درمان می شود. اما وقتی به خانه او رفتیم، نیت شوم خود را عملی کرد و هر دوی ما را مورد آزار و اذیت قرار داد.»

با طرح شکایت دو زن جوان، دستگیری سیروس در دستور کار پلیس قرار گرفت و متهم دستگیر شد. این در حالی بود که پزشکی قانونی آزار و اذیت دو خواهر جوان را تایید کرده است. روز گذشته متهم برای تحقیقات مقدماتی به شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران منتقل شد. او در دفاع از خود گفت: «اتهام خودم را قبول ندارم. چون برای درمان بیمار صیغه محرمیت خوانده بودم که اگر در حین درمان دستم به بدنش خورد گناه نکرده باشم. من سال هاست هیپنوتیزم درمانی می کنم و درمان هر دردی از راه چشم را به خوبی می دانم. حتی یک بار فردی به من مراجعه کرد که غده ای اندازه یک پرتقال در سرش وجود داشت که بعد از جلسه درمانی غده بلافاصله اندازه یک گردو شد. تا به حال هیچ یک از بیماران من چنین اتهامی به من وارد نکرده بودند.»

قاضی دستور بازداشت موقت متهم را صادر کرد. محاکمه متهم به زودی برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری