کد خبر 402392

قاتل با تناقض‌گویی پدر و مادرش لو رفت!

رئیس کلانتری ۱۵۰ تهرانسر از بازداشت قاتلی خبر داد که پسر جوان افغانستانی را به قتل رساند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، سرهنگ محمد مالمیر با اعلام خبر بازداشت قاتل مرد کارگر درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: شامگاه شنبه (بیست و سوم آذر ماه) کارگر جوانی به بیمارستان منتقل شد که در ابتدا صاحب‌کار این کارگر، علت مصدومیت وی را سقوط از ساختمان نیمه‌کاره اعلام کرد اما پزشکان روی سر، کتف و قلب این مرد افغانستانی اثرات ضربه چاقو مشاهده کردند.

رئیس کلانتری 150 تهرانسر ادامه داد: با توجه به مرگ مشکوک این کارگر جوان، تیمی از مأموران تجسس کلانتری به بیمارستان اعزام شدند و سپس برای بازداشت کارفرمای این کارگر به ساختمان نیمه‌کاره در محله پاسداران، رفتند.

وی ادامه داد: مأموران با حضور در ساختمان نیمه‌کاره با پنج کارگر مواجه شدند که کارگران مدعی بودند حین حضور در کارگاه ساختمان‌سازی، متوجه سقوط همکارشان از بالای ساختمان نشدند و از ماجرای قتل نیز بی‌اطلاع هستند.

این مقام انتظامی با اشاره به بازداشت هر پنج کارگر با دستور بازپرس امور جنایی تهران گفت: مأموران تجسس کلانتری تهرانسر تحقیقات میدانی خود را آغاز کردند که در این مرحله یکی از اهالی محل عنوان کرد صبح روز شنبه صدای درگیری را شنیده و از فردی به اسم احمد نام برد که نام وی در درگیری به زبان آورده شده بود.

مالمیر افزود: با توجه به اظهارات یکی از همسایه‌ها، مادر و پدر احمد در ساختمان روبه‌رویی محل جنایت زندگی می‌کردند که مأموران سراغ پدر و مادر احمد رفتند.

رئیس کلانتری 150 تهرانسر خاطرنشان کرد: پدر احمد در ابتدا مدعی بود پسرش اعتیاد به موادمخدر دارد اما در ماجرای قتل جوان افغانی نقشی نداشته، این در حالی بود که تیم تجسس کلانتری به رفتارهای پدر و مادر پسر جوان مشکوک شده و‌ پدر احمد در بازجویی‌ها به تناقض‌گویی پرداخت و همین کافی بود تا پدر به قتلی که توسط پسرش رقم خورده بود، اعتراف کند.

وی عنوان کرد: مأموران با احتمال بازگشت عامل جنایت به منزل، آنجا را به صورت نامحسوس تحت نظر قرار دادند تا اینکه صبح یکشنبه احمد به خانه بازگشت و مأموران ساعت 10 صبح ضمن هماهنگی با مقام قضایی و ورود به منزل، احمد را بازداشت کردند.

این مقام انتظامی متذکر شد: متهم که معتاد به موادمخدر شیشه است در اعترافاتش عنوان کرد، از قبل با مقتول اختلاف داشته و فکر نمی‌کرده ضربات چاقوی باعث مرگ او شود و تنها قصد زخمی کردن کارگر جوان را داشته است.

به گفته مالمیر، متهم پس از اعتراف در کلانتری با دستور مقام قضایی برای تحقیقات بیشتر در اختیار مأموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر