کد خبر 396732

واژگونی مرگبار پراید در خیابان فرزانه

واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پراید در خیابان فرزانه، مرگ هر دو سرنشین آن را در پی داشت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، در پی اطلاع رسانی شهروندان به سامانه ۱۲۵ مبنی بر برخوردشدید یک دستگاه خودروی سواری پراید با دیواره بتنی و واژگونی آن، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت ۰۱:۳۳ دقیقه شب گذشته نیروهای عملیات ایستگاه ۱۳ را به محل حادثه در جنوب به شمال فداییان اسلام، ابتدای خیابان فرزانه، نبش دوربرگردان فرزانه اعزام کرد.

هادی علیاری افسر آماده منطقه ۷ عملیات که در محل حضور داشت در این باره گفت: یک دستگاه خودروی سواری پراید سفید رنگ به شدت با دیواره بتنی وسط خیابان برخورد کرده و پس از برخورد با دیوار انبار مجاور خیابان به حالت واژگون بر روی سقف قرار گرفته بود.

وی افزود: شدت این برخورد به حدی بود که یکی از سرنشینان آن (خانمی حدود ۳۰ ساله) از داخل خودرو به بیرون پرتاب شده و با نظر امدادگران اورژانس فوت کرده بود.

علیاری تصریح کرد: راننده خودرو که مردی حدود ۳۵ ساله بود قبل از رسیدن آتش نشانان توسط رانندگان خودروهای عبوری از داخل خودرو خارج شده بود که متاسفانه مرگ وی نیز توسط امدادگران اورژانس اعلام شد.

وی با اشاره به قرار دادن علائم هشدار دهنده ترافیکی در اطراف محل حادثه خاطر نشان کرد: آتش نشانان با استفاده از ابزار مخصوص، اقدام به رفع نشت سوخت خودرو کردند و پس از انتقال خودرو به پارکینگ توسط جرثقیل پلیس راهور، شستشو و پاکسازی سطح خیابان از آثار به جامانده از این حادثه به عملیات خود پایان دادند. 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری