{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 372678

هجوم غیرقانونی و خودسرانه عده‌ای به اراضی پادگان نجات خدمه نیروی هوایی ارتش در محدوده قصر دریاسر منطقه محمودآباد استان مازنداران، منجر به درگیری با کارکنان و عوامل تامین حفاظت فیزیکی این پادگان شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، هجوم غیرقانونی و خودسرانه عده‌ای به اراضی پادگان نجات خدمه نیروی هوایی ارتش در محدوده قصر دریاسر منطقه محمودآباد استان مازنداران، منجر به درگیری با کارکنان و عوامل تامین حفاظت فیزیکی این پادگان شد.

در این درگیری دو نفر کشته و چند نفر زخمی شدند.

این حمله در زمانی صورت گرفته که سربازان قصد داشتند محدوده باند فرودگاهی را فنس کشی کنند، اما معارضان سنگ، چوب و زنجیر به سمت انها پرتاب کردند که در این میان تعدادی از سربازان و پرسنل نیروی هوایی ارتش مجروح شدند.

به گفته شاهدان، معارضان حتی به محدوده باند این فرودگاه حمله کردند و سربازان برای دفاع از خود اقدام به تیراندازی کردند و بر اثر آن دو نفر از مهاجمان کشته و تعداد دیگری هم زخمی شدند.

در این درگیری که تعدادی از اجیر شدگان و اراذل و اوباش نیز قصد سوء استفاده از موقعیت و تعرض دوباره به حریم پادگانی داشتند، با کمک عوامل نیروی انتظامی عده ای از آن ها دستگیر واجازه تعدی مجدد داده نشد.

برابر اطلاعات کسب شده، بر اساس قانون باند پایگاه نجات خدمه نیروی هوایی ارتش دارای حریم 40 متری است، اما در چند متری باند ساخت و ساز غیر مجاز انجام شده است و عملا این باند پرواز را بلا استفاده کرده است.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    وقتی هر کس هر کاری بخواد بکنه از زمین خواری گرفته تا کوه خواری و جنگل خواری و حتی دریا خ‌آری همینه وقتی یه نفر چندین هکتار در بهترین جاها داشته باشه و چند هزار ملیارد ارزش داشته باشه و یه نفر برای بچه اش دویست متر نداشته باشه همینه چرا اینطوری اصلا زمین نباید ملک شخصی باشد و اینهمه تبعیض و بی عدالتی هر کس با کسی و بزرگی آشنا باشه بهترین زمینها تصاحب کنه

  • ناشناس
    ۰ ۰

    همینه هم کشته شدند حتما یه مشت آدم فقیر بیچاره هستند که فکر کردند باید چیزی به آنها برسه و می بینند همه می چاپند و می دزدند و می بزند و یا اجیر بقیه زمین خواران بودند همیشه و در همه حال یه مشت بدبخت لت و پار میشن

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری