{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 367697

صبح از خواب بیدار شدم و به همسرم گفتم پولم را بده، بدهی دارم اما او مخالفت کرد، با هم درگیر شدیم، چند ضربه به صورتش زدم.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم؛ ساعت 7:03 صبح امروز مردی 46 ساله در تماس با پلیس 110 اعلام کرد همسرش را در منزلشان واقع در میدان آرش به قتل رسانده است.

با اعلام این خبر به سرعت مأموران کلانتری 139 مرزداران در محل اعلام خبر حاضر شدند.

مأموران با حضور در محل حادثه با جسد خون‌آلود زنی 42 ساله مواجه شدند و همسر و پسر مقتول نیز در محل قتل حضور داشتند.

در بررسی اولیه مشخص شد شوهر مقتول پس از قتل همسرش با اورژانس و پلیس تماس گرفته است.

مأموران در گام نخست تحقیقات سراغ پسر 12 ساله مقتول رفته که وی عنوان داشت پدر و مادرش با یکدیگر اختلاف داشته‌اند.

وی افزود: شب گذشته من در اتاق مادرم و پدرم در اتاق من خوابید، حدود ساعت 6:30 صبح از خواب بیدار شدم، مادرم کنارم نبود، با ورود به داخل راهرو دیدم پدرم با مشت به صورت مادرم می‌زند، به سرعت دست پدرم را گرفتم که مرا هل داد، پدرم سپس بند کیفش را برداشت و برای خفه کردن مادرم تلاش کرد.

پسر مقتول در ادامه اظهارتش به مأموران گفت: تلاش کردم جلوی پدرم را بگیرم که او مرا به داخل اتاق برد و در را قفل کرد، من نیز با لوله جاروبرقی اقدام به شکستن در اتاق کردم اما شکستن در حدوداً 20 دقیقه زمان برد.

16

وی ادامه داد: در نهایت از اتاق خارج شده و با پیکر بی‌جان و سرد مادرم مواجه شدم، پدرم آن لحظه در آشپزخانه درحال نوشیدن آب بود و قدم می‌زد، می‌خواستم با تلفن منزل به پلیس زنگ بزنم که پدرم تلفن را از دستم گرفت و شکست. پدرم در نهایت با تلفن‌همراه خودش با اورژانس و پلیس تماس گرفت اما کار از کار گذشته بود.

17

مأموران در گام بعدی تحقیقات سراغ متهم پرونده رفتند که وی از اختلافات بین خود و مقتول پرده برداشت و گفت: سال 79 با همسرم ازدواج کردم و با او اختلافات زیادی داشتم، چند سالی بود که به من بی‌محلی می‌کرد، او باعث دق کردن مادرم شده بود.

18

وی افزود: در ابتدای زندگی یک بار مرا از خانه بیرون کرده بود و قصد داشتیم جدا شویم اما در نهایت با هم به توافق رسیدیم و به زندگی ادامه دادیم اما مجدداً هیچ توجهی به زندگی نداشت، پسرم را علیه من تحریک می‌کرد و خودش را رئیس خانه می‌دانست، هر چه می‌گفتم کار خودش را می‌کرد.

وی ادامه داد: چند سال قبل با کارکردن حدود 600 میلیون تومان کسب درآمد کردم و پول را به همسرم دادم تا برایم دلار تهیه کند تااینکه هفته قبل به او گفتم پول را به من بدهد اما پولم را نمی‌داد و طلا و اسناد را نیز جمع‌آوری کرده بود.

شوهر مقتول افزود: احساس می‌کردم همسرم مدام مرا کوچک می‌کند حتی نمی‌گذاشت من پسرم را تربیت کنم و پسرم نیز به من بی‌محل شده بود، نقشی در زندگی نداشتم.

وی ادامه داد: حدوداً ماهی پنج میلیون تومان درآمد داشتم و کارم شیفتی بود، همسرم نیز تا ساعت چهار بعدازظهر سرکار بود و من در زمانیکه شیفت نبودم به باغ پدرم رفته یا به خواهرم سر می‌زدم و آنها را کمک می‌کردم.

متهم درباره نحوه قتل همسرش نیز گفت: صبح از خواب بیدار شدم و به همسرم گفتم پولم را بده، بدهی دارم اما او مخالفت کرد، با هم درگیر شدیم، چند ضربه به صورتش زدم و در نهایت با بند کیف او را خفه کردم، من قصد قتل او را نداشتم و حتی چند بار میان درگیری او را رها کردم اما آن لحظات نیز می‌گفت به حساب تو می‌رسم، می‌خواستم پسرم درگیری ما را نبیند برای همین در اتاق را به رویش قفل کردم.

سرهنگ علی‌آقا طیبی؛ رئیس کلانتری 139 مرزداران با اعلام این خبر گفت: مراتب به بازپرس کشیک قتل پایتخت نیز اعلام شده و متهم با دستور مقام قضایی در بازداشت به سر می‌برد.

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۱۰ ۸

  دمش گرم ادم نفهم را باید ادب کرد

 • Shohreh
  ۱۱ ۴

  نمیدونم چرا احساس میکنم مرده بی گناهه.دلم براش سوخت..با اینکه یه خانومم

 • سیاوش
  ۹ ۵

  دستش دردنکندکه این زن از خودراری راکشت درس عبرت باشد برای اینطور. زنها .

 • ناشناس
  ۰ ۰

  ماشالله چقدر هم قاتل بالفطره این جا هست.آفرین به همتون

 • رضا
  ۰ ۰

  کسی حق ندارد دیگری را به قتل برساند ولو خانم مقتول کارش اشتباه بوده چیزی جای خون را نمیگیرد لذا فقط قصاص است که جای آن می گیرد.

 • تهرانی
  ۰ ۰

  چقدر قاضی احساساتی!!!!!

 • ناشناس
  ۰ ۰

  قران هم می کوید زن از خود راضی را باید ادب کرد خودزن باعث مرگ خودش شده

 • ناشناس
  ۰ ۰

  خبر چندماه پیشه خخخخخخخخ

 • ناشناس
  ۰ ۰

  زنه بی گناهه هر چقدرم اذیت کرده باشه نباید میکشتش

 • mohammadhosseini
  ۰ ۰

  عجب زنی بوده.روانی بوده.چه کاری کرده اخه.البته معلوم نیست قاتل راست بگه کاملا.

 • محمد رادمنش
  ۰ ۰

  واقعا آدم حسرت میخوره که چرا این خانم نفهم خودش به جهنم مرد اما این مرد بیگناه تو زندان بمونه و اون پسر بخت برگشته همچین عفریته ای را بعنوان مادر داشته باشه.زندگی ارزش نداره

 • Ali karkon
  ۰ ۰

  حقش بود با یه همچین زنایی باید همین کارو کرد تا نسلشون منقرض بشه

 • ناشناس
  ۰ ۰

  باید ادم نفهم را دست قانون سپرد یا طلاقش داد

 • کامکار
  ۰ ۰

  یه جورایی مرد حق داشته، حتما می‌ترسید زنش طمع کند و مهرش را بخواهد، البته ما که تو زندگی اونا نبودیم، پس نظر کارآگاهان و قاضی را باید ببینیم.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  با اینکار خودش رو نابود وپسرش را بدبخت کرد.

 • محمد
  ۰ ۰

  به نظر بنده قانون باید طوری باشد که چنین آدم های فقیری که به خاطر بی شعوری بیش از حد طرف مقابل مجبوری قتل میکنند مجازاتشان اعدام نباشد

 • سهیل
  ۱ ۰

  از اینکه مرد ماهی حدودا 5 میلیون در آمد داشته و آنها را می آورده خانه و تحویل زنش میداد ه است معلوم که آن مرد زندگی بوده و یک زن با چنین مردی باید زندگی کند و از او نافرمانی نکند پس معلوم است که زنش اهل زندگی لا شوهرش نبوده است

 • آیلار
  ۰ ۰

  حرص بدبختی و نکبت میاره ، اون زن عاشق همسرش نبود که به این روز افتاد

 • Azam
  ۰ ۰

  حالا اول زندان برا بعد اگه شانس آورد رضایت بگیره در بیاد بازم بله باغ بابا جونو به خواهرنازنینش سر بزنه.حیف به اون بچه.خاک تو سر بی تعادل و روانی و بی اخلاقش.مثلا مرده این که خاله زنکه

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری