کد خبر 366551

کشف جسد پیرزن داخل سطل زباله

مرد دوره گرد که در سطل زباله به دنبال ضایعات بود جسد پیرزنی را داخل یک کارتن پیدا کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران،  ساعت  17:20 شنبه  22 تیر مرد میانسالی در تماس با مأموران کلانتری 117 جوادیه تهرانپارس از کشف جسدی داخل سطل زباله خبر داد. او گفت: ضایعات جمع کن هستم لحظاتی قبل وقتی برای جمع‌آوری ضایعات به سراغ سطل زباله‌ای در پارک میثاق رفتم با یک کارتن بزرگ داخل سطل مواجه شدم. می‌خواستم  کارتن را بیرون بیاورم  که متوجه شدم خیلی سنگین است. در کارتن را که باز کردم ناگهان با جسد یک زن مواجه شدم.

با این تماس بود که بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل شدند. با حضور در محل  جسد زنی سالخورده  که چادر و لباس خانه به تن داشت و گلویش را با چاقو بریده بودند مشاهده شد.  متخصصان پزشکی قانونی علت اولیه قتل را بریدگی گلو  و زمان تقریبی قتل را دو ساعت قبل از کشف جسد اعلام کردند.

بدین ترتیب به دستور بازپرس جنایی  شناسایی هویت مقتول و رمز گشایی از  این جنایت در دستور کار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت. این درحالی است که جسد مرد جوانی نیز 29 خرداد امسال در محدوده تهرانپارس داخل کارتن تلویزیون کشف شد. هویت جسد کشف شده همچنان نامشخص است و علت مرگ وی خفگی اعلام شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر