کد خبر 366461

تخریب تفریحی خودروها توسط چند جوان مست!

رئیس کلانتری ۱۵۰ تهرانسر از بازداشت دو پسر جوانی خبر داد که پس از شرب‌خمر تعدادی خودرو را در تهرانسر تخریب کرده بودند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، 30 دقیقه از بامداد امروز گذشته بود که شهروندان در تماس با پلیس 110 اعلام کردند راکبان دو دستگاه موتورسیکلت به تخریب تعدادی خودرو در بلوار اصلی تهرانسر کردند.

با اعلام این خبر، به سرعت عوامل عملیات کلانتری 150 تهرانسر به همراه واحدهای گشتی برای دستگیری این نفرات اقدام کردند و پس از 30 دقیقه جست‌وجو و گشت‌زنی هدفمند در محدود خیابان نهم تهرانسر این موتورسواران رؤیت شدند.

در ادامه دو دستگاه موتورسیکلت گشتی مأموران انتظامی اقدام به تعقیب و گریز با این افراد کرده و پس از حدود 20 دقیقه تعقیب و گریز موفق به توقیف یکی از موتورسیکلتها و بازداشت راکب و سرنشین آن شدند.

متهمان 19 و 20 ساله این پرونده به کلانتری انتقال یافته و بعد از انجام آزمایشات اولیه مشخص شد این افراد اقدام به شرب‌خمر کرده و به جهت تفریح آینه‌های خودروهای پارک شده در کنار خیابان را با استفاده از ضربات مشت تخریب کرده‌اند.

سرهنگ بهزاد ثابت‌راسخ؛ رئیس کلانتری 150 تهرانسر با اعلام این خبر گفت: به سرعت هماهنگی با مقام قضایی صورت گرفت و دستور بازداشت این دو نفر صادر شد.

وی از تمام شهروندانی که شب گذشته خودروی آنها در محدوده تهرانسر تخریب شده، خواست برای طرح شکایت به کلانتری 150 تهرانسر مراجعه کنند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر