کد خبر 359162

کشف قاب عکس تریاکی قبل از ارسال به کانادا +عکس

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از شناسایی و دستگیری دو متهم و کشف مواد تریاک قبل از انتقال مواد مخدر به کانادا خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین، سردار کیوان ظهیری  اظهار کرد: ساعت ۱۲ روز گذشته (۲۰خرداد) ماموران پست گمرک اداره چهارراه لشگر با کلانتری ابوسعید تماس گرفتند و اعلام کردند که مردی ۳۳ساله قصد دارد بسته‌ای مشکوک را به کشور کانادا ارسال کند بنابراین ماموران بلافاصله رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند و به محل اعلام شده اعزام شدند. 

وی ادامه داد: پس از حضور ماموران در محل و بررسی بسته مشخص شد که این بسته حاوی یک قاب عکس ۵۰×۴۵ سانتیمتری است که به‌طرز ماهرانه‌ای لول‌های حاوی تریاک در آن جاسازی شده است.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت با بیان اینکه فرد ارسال کننده که همان موقع در اداره پست حضور داشت، گفت: فردی که بسته را به اداره پست تحویل داده بود به ماموران اعلام کرد که بسته را از فرد دیگری تحویل گرفته و هم اکنون این فرد بیرون از اداره و در خودرو شخصی خود در حال استراحت است. به این ترتیب ماموران به‌سرعت وارد عمل شدند و با راهنمایی‌های متهم اول، شخص دیگر نیز دستگیر شد و هر دو نفر به کلانتری منتقل شدند. 

ظهیری با بیان اینکه با بازجویی از دو مهم مشخص شد که این دو نفر با همدستی یکدیگر قصد انتقال ۲.۵ کیلوگرم تریاک به کشور کانادا را داشته‌اند،اظهارکرد: یکی از متهمان ادعا کرد که مواد مخدر را از فردی در غرب ایران دریافت کرده است.

بر اساس گزارش پلیس پایتخت و به گفته وی پرونده‌ای در این خصوص تشکیل شده است و متهمان به همراه مواد کشف شده در اختیار پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفته‌اند.

13980321123919869176285510

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری