کد خبر 341410

پرستاری که سارق میلیونی از آب درآمد

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر از دستگیری خانمی که تحت پوشش پرستار، ۶۰۰میلیون ریال طلا و وجه نقد از یک سالمند سرقت کرده بود خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از جام جم آنلاین، حسین بساطی اظهار داشت: در پی وصول شکایتی مبنی بر سرقت مقدار 600 میلیون ریال وجه نقد و طلا از منزل یک خانم سالمند در شهر شاهین‌شهر، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران کلانتری 11 قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پس از انجام یکسری کارهای تخصصی پی بردند سارق یک خانم است که به تازگی به‌عنوان پرستار در منزل این خانم کهن‌سال استخدام شده است.

این مقام انتظامی بیان داشت: پس از هماهنگی قضائی این خانم سارق دستگیر و در بازرسی از منزل او طلاها و وجوه نقد سرقت شده به ارزش 600 میلیون ریال کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر در پایان با اشاره به تحویل متهمه به مراجع قضایی از شهروندان محترم بخصوص سالمندان خواست: از نگهداری پول و زیورآلات در منزل خودداری و آن‌ها را به صندوق امانات بانک‌ها بسپارند و هنگام استخدام پرستار، حتماً از سابقه او مطلع و سعی کنند از شرکت‌های معتبری که دارای مجوز معتبر هستند، نسبت به استخدام پرستار برای سالمندان خود اقدام کنند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر