کد خبر 305226

آتش‌سوزی مرگبار در یک ساختمان مسکونی

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از آتش‌سوزی در یک ساختمان مسکونی و فوت یک مرد ۶۵ ساله خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، جلال ملکی، اظهار داشت:‌در ساعت 8:27 امروز حادثه آتش‌سوزی ساختمان مسکونی در خیابان مجیدیه شمالی، میدان بهشتی، کوچه ذاکری به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و سه ایستگاه با امکانات و تجهیزات کامل به محل حادثه اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه آتش‌نشانان در مدت زمان دو دقیقه و 30 ثانیه محل حادثه اعزام شدند، گفت: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد یک ساختمان مسکونی 18 طبقه دچار حریق شده است و منشأ حریق نیز در طبقه دوم این ساختمان و در یک واحد 70 متری بوده است.

ملکی گفت:‌ با توجه به اینکه در روز تعطیل قرار داشتیم قطعاً‌ افرادی در داخل ساختمان حضور داشتند و آتش‌نشانان بلافاصله به دو گروه تقسیم شدند و نسبت به نجات افراد نیز اقدام کردند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران بیان داشت: در حین عملیات و خاموش کردن آتش آتش‌نشانان با پیکر بیهوش‌شده مردی حدوداً 65  ساله مواجه شدند که بلافاصله آن فرد را بیرون و تحویل عوامل اورژانس دادند که مشخص شد این فرد جان خود را از دست داده است.

وی افزود: در ادامه عملیات آتش‌نشانان موفق شدند 10 نفر از آقایان و خانم‌ها که در دیگر واحدها حضور داشتند را با احتیاط کامل خارج و به محل امنی انتقال دادند که دو نفر از آنها دچار دودگرفتگی و مصدومیت شده بودند.

به گفته ملکی، علت این حادثه در دست بررسی است و عملیات آن نیز به پایان رسیده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر