{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 234755

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از تصادف یک دستگاه پژو پرشیا با یک تریلر در خیابان فداییان اسلام خبر داد و گفت: در این تصادف ۵ نفر مصدوم شده و یک مرد ۳۵ ساله جان خود را از دست داد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر، سید جلال ملکی صبح پنج شنبه از حادثه تصادف ۲ دستگاه خودرو در خیابان فداییان اسلام خبر داد و گفت: ساعت ۲۲:۲۹ شب گذشته برخورد ۲ دستگاه خودرو در مسیر شمال به جنوب خیابان فداییان اسلام، نرسیده به بلوار ابراهیمی به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد.

وی افزود: بلافاصله ۲ ایستگاه آتش نشانانی به محل اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با بیان این که در این حادثه یک دستگاه خودرو سواری پرشیا با ۶ سرنشین با قسمت عقب یک دستگاه تریلر برخورد کرده و در محل متوقف است، افزود: ۴ نفر از سرنشینان خودرو از جمله ۲ خانم، یک آقا و یک پسر بچه که از قسمت های مختلف بدن دچار آسیب دیدگی بودند، پیش از رسیدن آتش نشانان از داخل خودرو خارج شدند، اما ۲ مرد جوان در میان اتاق ویران شده خودرو محبوس بودند که آتش نشانان بلافاصله عملیات رهاسازی را آغاز کرده و با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی قسمت هایی از خودرو را برش و آن ۲ نفر را نجات دادند.

ملکی اضافه کرد: مصدومین تحویل عوامل اورژانس داده شدند، که پس از بررسی های لازم مشخص شد، یک فرد ۳۵ ساله بر اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده و نفر دوم نیز به شدت آسیب دیده است، در نهایت در این حادثه ۵ نفر از جمله ۲ خانم، ۲ آقا و یک پسر بچه دچار مصدومیت شده و یک آقا جان خود را از دست داد.

وی افزود: خودروها به مکان امنی منتقل و محل برای بررسی های لازم تحویل عوامل راهور شد و در ساعت ۲۳:۲۶ عملیات به پایان رسید.

تصادف

تصادف

تصادف

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری