کد خبر 156984

سرنوشت مبهم یک زن پس از سقوط به جوی آب در پاسداران

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از سقوط‌ زنی به جوی آب در پی بارندگی‌های روز گذشته در منطقه پاسداران خبر داد و گفت: تلاش برای یافتن این زن از شب گذشته تاکنون ادامه دارد.

سید جلال ملکی در این باره گفت: حوالی ساعت 19:43 شب گذشته شهروندان در تماس با سامانه ۱۲۵ سقوط زنی به جوی آب در خیابان پاسداران خبر داده و اعلام کردند که آب این زن را با خود برده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، وی با بیان اینکه به دنبال اعلام این حادثه ستاد فرماندهی آتش نشانان دو ایستگاه را به محل حادثه اعزام کرد، گفت: پس از حضور آتش‌نشانان در محل پسر بچه ۱۰ ساله این زن ادعا کرد که جریان شدید آب مادرش را با خود برده است. همچنین برخی از مغازه‌داران و کسبه نیز تایید کرده و اعلام کردند که برای نجات این زن نیز وارد عمل شدند اما جریان آب او را با خود برده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه آتش نشانان کیف دستی این زن را کشف کردند، گفت: اما متاسفانه تلاش‌ها برای یافتن این زن بی‌فایده بوده و عملیات جستجو همچنان ادامه دارد.

ملکی ابراز امیدواری کرد که این زن موفق به نجات جان خود شده و از جوی آب خارج شده باشد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • مریم
  ۳ ۰

  ای بابا چی درسته مه این درست باشه
  دختر خاله منم چند سال پیش تو اریا شهر افتاد تو دریچه کانال باز مونده شهرداری جنازشو تو رباط کریم پیدا کردن

 • ناشناس
  ۴ ۰

  چرا شهرداری اینهمه کم کاره نکات ایمنی برای شهروندان ایجاد نمیکنه مگر مالیات نمیدهیم هرروز یک واقعه بد خدا به فریادمان برسه