{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 155077

روابط عمومی وزارت اطلاعات در اطلاعیه ای از دستگیری اعضای شبکه های جعل ویزا و مانیفست کشور عراق خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، در اطلاعیه روابط عمومی وزارت اطلاعات آمده است: 

به استحضار ملت شریف و ولایت مدار ایران اسلامی می رساند: با پیگیری های اطلاعاتی و تلاش بی وقفه و خالصانه سربازان گمنام امام زمان (عج) چند شبکه از جاعلین اسناد و مدارک رسمی، که از اعتقادات و احساسات پاک مردم به سید و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین علیه السلام سوء استفاده کرده و نسبت به جعل ویزای کشور عراق خصوصا در ایام اربعین اقدام نموده بودند، مورد شناسایی و ضربه اطلاعاتی قرار گرفتند.

از این شبکه ها تعداد بسیاری ویزا، مانیفست گروهی و مهر جعلی کشف و ضبط گردید و مقادیر زیادی ویزای جعلی صادره برای تردد به کشور عراق در اربعین حسینی توقیف شده است.

وزارت اطلاعات ضمن هشدار به کسانی که قصد سوء استفاده از احساسات پاک مردم در ایام اربعین برای کسب منافع نامشروع خود دارند، از عموم هموطنان عزیز که خواستار سفر به عتبات عالیات هستند می خواهد که با ثبت نام در سامانه سماح برای اخذ ویزا از مبادی رسمی و شرکت های مجاز معرفی شده از طرف سازمان حج و زیارت اقدام نمایند و همچنین به اطلاعیه های صادره از طرف ستاد مرکزی اربعین توجه ویژه داشته باشند. ضمنا تلفن 113 در سراسر کشور آماده دریافت هرگونه خبر در این رابطه می باشد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری