ماجرای ازدواج دوم آزاده صمدی با رپر مشهور / عکس عاشقانه در هرمز!

شایعه ازدواج دوم آزاده صمدی با رپر مشهور داغ شد.

ماجرای ازدواج دوم آزاده صمدی با رپر مشهور / عکس عاشقانه در هرمز!

اقتصاد آنلاین - سولماز محمدی؛ خبر ازدواج دوم آزاده صمدی با رپر مشهور ۲۰ ساله با انتشار عکس زیر در فضای مجازی و برخی از سایت ها داغ شده است. اما ماجرا چیست؟

در واقع عکسی که با عنوان ازدواج دوم آزاده صمدی قدیمی است و این شایع صحت ندارد!

شایعه ازدواج دوم آزاده صمدی با رپر مشهور

ماجرای ازدواج دوم آزاده صمدی با رپر مشهور / عکس دونفره با مرد جوان در هرمز!

بیوگرافی آزاده صمدی

آزاده صمدی در ۱۷ دی سال ۱۳۵۷ در لاهیجان متولد شد. او پس از گذراندن دوره کارشناسی تئاتر در دانشگاه سوره، دوره کلاس های بازیگری کارنامه با مدیریت پرویز پرستویی طی کرد.

ازدواج اول آزاده صمدی

آزاده صمدی در سال ۱۳۸۵ با هومن سیدی ازدواج کرد وی در سال ۱۳۹۲ از هومن سیدی طلاق گرفت.​ طبق شایعه ها حاصل ازدواجشان یک دختر است البته تا به حال عکسی از فرزندشان منتشر نشده است.

این زوج پس از ۷ سال زندگی مشترک متاسفانه از هم جدا شدند. اولین واکنش را هومن سیدی نشان داد و در اینستاگرامش توضیح داد که از همسرش جدا شده است.

توضیح هومن سیدی درباره طلاق از آزاده صمدی

هومن سیدی در اینستاگرام درباره طلاق از آزاده صمدی نوشت: دوستان عزیزم گاهی به دلیل علاقه و لطف شما شاهد این هستم که جزئیاتی از زندگی خصوصی‌ام تبدیل به موضوع ذهنی عده ای از دوستان شده. بی شک زندگی من هم مثل هر کدوم از شماها تشکیل شده از دوایر شخصی و خصوصی که ترجیح می‌دم در حجاب عرف‌های رایج فرهنگی باقی بمونه اما از اونجایی که احترام زیادی براتون قائلم و پیگیری های شما رو توجه دوستانه تحلیل و تعریف می‌کنم، باید به اطلاعتون برسونم که زندگی مشترک‌ام با سرکار خانم آزاده صمدی نزدیک که یک سال است که به اتمام رسیده است.

پس از طلاق از هومن سیدی شایعات بسیاری درباره ازدواج دوم آزاده صمدی به گوش رسیده است که هیچ کدام تایید نشده است.

 

ارسال نظر