تتلو پدر شد / فرزندخوانده تتلو دختر است یا پسر؟!

تتلو اعلام کرد که فرزندخوانده دارد.

تتلو پدر شد / فرزندخوانده تتلو دختر است یا پسر؟!

اقتصاد آنلاین - سولماز محمدی؛ تتلو  که به تازگی حاشیه های رابطه اش با سحر قریشی کمرنگ شده است. با انتشار توییتی اعلام کرد که سرپرستی دختری را که خانواده اش توانایی نگهداری از او را ندارد به عهده گرفته است.

تتلو پدر شد / منو بابا امیر صدا کنید

تتلو درباره فرزندخوانده اش نوشته است: داش امیر دختر دار شد دختری که گفتم پدر و مادرش  امکان نگهداریشو ندارن رسما و کتبا اجازه دادن که من به فرزندی قبولش کنم.

از امروز میتونید منو بابا امیر صدا کنید.

تتلو پدر شد / فرزندخوانده تتلو دختر است یا پسر؟!

تاریخ تولد تتلو

تتلو متولد ۳۰ شهریور ۱۳۶۶ در تهران متولد شد. امیر تتلو در یک خانواده ۵ نفره در محله مجیدیه تهران بدنیا آمد. او دوخواهر بزرگ تر از خود دارد.

قد و وزن امیر تتلو

امیر تتلو مدتی در کارگاه نجاری و مدتی هم در یک سوپر مارکت شاگرد بود. تحصیلات امیر تتلو دیپلم ریاضی است. قد او ۱۷۵ سانتیمتر  و وزن او ۷۵ کیلوگرم است.

تتلو در سال 96 با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود، نوشت:

"من عاشق این شهر بودم، اما خداحافظ تهران، خداحافظ ایران"

گفتنی است او پس از اینکه نتوانست مجوز برای «فعالیت قانونی» در کشور بدست آورد، به ترکیه رفت و در آن‌جا به فعالیت‌های هنری خود ادامه داد.

اینستاگرام تتلو

تتلو یکی از پرسر و صدا ترین چهره های ایرانی در اینستاگرام است. در سال۱۳۹۹ پیج تتلو برای همیشه بسته شد و آن هم بخاطر اینکه در استوری خود مطرح کرد قصد دارد حرم سرا راه اندازی کند و از دختران ۱۵ تا ۲۰ سال خواست تا به حرم سرای او بیایند.اینستاگرام اعلام کرد او دیگر نمیتواند در این شبکه فعالیت کند.

سود چندصد میلیاردی رابطه تتلو و سحر قریشی

یکی از پرحاشیه ترین خبرها درباره زندگی تتلو مربوط به رابطه او با سحر قریشی است که از زمستان سال گذشته شروع شد و سرانجام علنی شد.

آرامه اعتمادی یکی از منتقدان سینما درباره ازدواج امیرتتلو و سحر قریشی در توییتر خود نوشته است: «ازدواج سحر قریشی و امیر تتلو، یک معامله دو ساله و چندصد میلیاردی با اسپانسری یک رمز ارز و بازدید یوتیوب است. یک تهیه‌کننده بنام سینما، در این سناریو دخیل است که بیست میلیارد سهم خالص او از این ماجراست. دوبی بودن قریشی در همین سناریوست. تتلو در آهنگ جدیدش هم اشاره به رمزارز دارد.»

ارسال نظر