شوخی پارسا پیروزفر با عکس خودش تو اینستاگرام

پارسا پیروزفر بازیگر خوش قیافه و جذاب سینمای ایران است که در سال های اخیر بیشتر دیده می شود. این بازیگر دوست داشتنی برای اولین بار در سریال در پناه تو دیده شد که باعث معروفیتش شد. امروز می خواهیم از تغییر چهره پارسا پیروزفر در گذر زمان را برای شما قرار دهیم.

شوخی پارسا پیروزفر با عکس خودش تو اینستاگرام

عکس های جذاب پارسا پیروزفر قبل از بازیگر شدن

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ سریال «در پناه تو» محصول سال ۱۳۷۳ است که علیرضا طالب‌زاده نویسندگی و زنده‌یاد حمید لبخنده کارگردانی آن را بر عهده داشته‌اند. داستان این سریال درباره چهار جوانی است که از دانشگاه هنر فارغ التحصیل شده اند.

زنده یاد حسن جوهرچی، لعیا زنگنه، سعید پورصمیمی، ثریا قاسمی، ایرج راد، آزیتا لاچینی، پری امیرحمزه، رامین پرچمی، پارسا پیروزفر، کیومرث مرادی، حبیب دهقان نسب و سحر ذکریا از جمله بازیگران سریال «در پناه تو» هستند.

پارسا پیروز

این مجموعه به نویسندگی و روایت ملیحه شبانیان و تهیه کنندگی نسیم صباغان هر روز ساعت ۱۴:۳۰ از رادیو نمایش پخش می‌شود.

پارسا پیروزفر بازیگری را خوب بلد است و هنرمندی است که تماشای بازی اش همیشه جذاب است. او از وقتی در سریال در پناه تو بازی کرد تا کنون همیشه روی مدار موفقیت حرکت کرده و با انتخاب های هوشمندانه و بازی های قابل تحسین مورد توجه قرار گرفته است. نقش بهمن خان در سریال یاغی یکی از جذاب ترین نقش های پیروزفر است.

پارسا پیروز

سریال یاغی اولین تجربه حضور پارسا پیروزفر در نمایش خانگی است. این بازیگر سال ۱۴۰۰ در اولین سریال کارت بازی کرد و اکنون با این مجموعه در نمایش خانگی حضور دارد. هنوز ماهیت واقعی شخصیت او به نام «بهمن» رو نشده، بنابراین برای پرداختن به بازی پیروزفر و کاراکتر او زود است، اما سریال با استقبال مخاطبان مواجه شده است.

پارسا پیروز

پارسا پیروزفر همزمان با این سریال، «مجبوریم» را روی پرده دارد که در آن نقش یک پزشک را ایفا کرده.این فیلم تقریبا پس از یک ماه اکران حدود یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان فروش داشته و مورد توجه مخاطبان سینما نبوده. پیروزفر اکنون «تی‌تی» را آماده اکران دارد.

پارسا پیروز

او در صفحه شخصی خودش نوشت : عضلات این ورزشکار با چشم غیر مسلح قابل روئیت نیست؛ لطفا به گیرنده های خود دست نزنید.

پارسا پیروز

پارسا پیروزفر نوشت :

واپسین روزهای شهریور 57 

برای نخستین بار

تن کردن روپوش دبستان،

دست گرفتن کیف مدرسه...

پارسا پیروز

پیروزفر در توضیح این عکس نوشت : زمانی که هیچ لذتی بالاتر از تماشای تلویزیون، ورق زدن کتاب 4 رنگ و یک سه چرخه نبود! مصور و داشتن یک بسته ماژیک.

منبع: پرشین وی
ارسال نظر

آخرین خبر ها