چرا دردسرهای عظیم ۳ ساخته نشد؟

مهران مهام در گفتگویی با شبکه تماشا بیان کرد که با رقم های صداوسیما دیگر نمی‌توانستند جواد عزتی را نگه دارند.

چرا دردسرهای عظیم ۳ ساخته نشد؟

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از  از روابط عمومی شبکه تماشا، مهران مهام شب گذشته در گفتگویی تلفنی در شبکه تماشا قبل از شروع سریال تلویزیونی «دردسرهای عظیم» درباره موفقیت این سریال گفت: چیزی که من بین مردم می بی نم این است که مردم تقاضای ساخت «دردسرهای عظیم ۳» را از من دارند.

وی افزود: آن روزها که ما تولید فصل دوم را انجام می‌دادیم، فصل سوم هم آماده بود، به لطف خدا جواد عزتی از «دردسرهای عظیم» پر و بال گرفت، تقاضا در سینما و نمایش خانگی برایش بالا بود و نتوانست با پروژه ما ادامه دهد با رقم‌هایی که ما در سازمان می‌دهیم، نمی‌توانستیم جواد را نگه داریم و متاسفانه «دردسرهای عظیم ۳» به دلیل نبود جواد عزتی ساخته نشد.

مهام که تجربه بازیگری هم دارد درباره علاقمندی اش به تهیه کنندگی توضیح داد: در فیلم «شهر زیبا» و «چهارشنبه سوری» با آقای فرهادی همکاری داشتم اما تهیه کنندگی را بیشتر دوست دارم چرا که در تهیه کنندگی شما محوریت دارید، اعمال نظر دارید اما در حوزه بازیگری در اختیار هستید. در تهیه کنندگی شما جامعه شناسی را در متن، فیلمنامه و نگرش به کارگردان منتقل می‌کنید. الحمدلله لطف خداوند به ما بوده و کارهایم ماندگار شد ه است به شکلی که همیشه یکی از کارهای من در یکی از شبکه‌ها در حال پخش است.

مهام که سریال «متهم گریخت» را روی آنتن شبکه تماشا دارد درباره همکاری با ایرج محمدی گفت: منوچهر محمدی یکی از دوستان و همکاران خوب من هستند. از یک جایی آقای محمدی به سمت vod رفتند با این حال اگر به شعار تعبیر نشود باید بگویم که من خودم را سرباز رسانه می دانم، هر آنچه دارم از رسانه ملی است و از این رو پایبند به تلویزیون ماندم.

این تهیه کننده درباره کار جدید خود عنوان کرد: سریال «بی همگان» حدود ۶۰ درصد تصویربرداری شده است و به احتمال زیاد ماه دیگر از آنتن شبکه سه پخش خواهد شد. در این سریال می‌توانم نوید یک ملودرام را بعد از سال‌ها کار کمدی بدهم.

مهام در پایان این گفتگو گفت: این قسمت از سریال «دردسرهای عظیم» را تقدیم به روح مرحومه زهره فکور صبور می‌کنم و یادشان را گرامی می‌دارم.

فصل اول از مجموعه طنز «دردسرهای عظیم» به تهیه کنندگی ایرج محمدی و مهران مهام از ۱۳ اردیبهشت ماه هرشب ساعت ۲۱ از شبکه تماشا پخش می‌شود.

ارسال نظر

آخرین خبر ها