تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰

اندام ورزشکاری بازیگر خاتون؛ عکس لو رفته در باشگاه

اشکان خطیبی عکسی جدید از خودش منتشر کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، سریال «خاتون» به نویسندگی و کارگردانی تینا پاکروان، سریالی عاشقانه و تاریخی است که نقش های اصلی آن را نگار جواهریان و اشکان خطیبی بر عهده دارند. خاتون داستان زندگی زنی به نام خاتون است که بازی آن را نگار جواهریان برعهده دارد، این فیلم داستان زندگی این زن را در دوره ناآرام اشغال ایران به دست متفقین، بازگو می کند.

اشکان خطیبی بعد از هفت سال دوری با سریال «خاتون»، به بازیگری بازگشت. اشکان خطیبی در این سریال، نقش همسر خاتون، شیرزاد ملک که افسری بلند مرتبه (معاون رکن دو ارتش) و نظامی سخت گیر است را برعهده دارد که در شهریور 1320، با چالش هایی بزرگی در زندگی خود روبه رو می شود.

گرچه کاراکتر سرهنگ ملک، کاراکتری خاکستری در خاتون بود اما بازی باورپذیر اشکان خطیبی و عشق او به خاتون باعث شد که این بازیگر محبوب مردم شود.

اندام ورزشکاری بازیگر خاتون؛ عکس لو رفته در باشگاه

بیوگرافی اشکان خطیبی

اشکان خطیبی بازیگر سینما و تلویزیون ایران و متولد ۱۹ مهر ۱۳۵۸ در تهران، مجری و بازیگر است.این هنرمند توانای کشورمان فارغ التحصیل لیسانس رشته تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد که در کنار بازیگری به اجرا، تهیه کنندگی، کارگردانی، خوانندگی و نوازندگی و تدریس نیز می پردازد.اشکان خطیبی در سرآسیاب ملارد استان البرز و در خانواده هنری متولد شد. پدر او اهل شعر و ادبیات و مادر ایشان علاقمند به کارهای هنری بود. اشکان خطیبی برادری به نام عرفان دارد که در زمینه موسیقی تعلیم دیده است.اشکان خطیبی در سال ۹۱ ازدواج نمود اما پس از مدتی از همسر خود جدا شده و بار دیگر در ۳۷ سالگی در سال ۹۵ با آناهیتا درگاهی ازدواج کرد.

همسر دوم اشکان خطیبی

آناهیتا درگاهی نقاش و بازیگر توانای سینمای ایران و متولد ۸ بهمن ۱۳۶۵ در تهران است که در سال ۱۳۹۳ با محمد پروین (بازیکن فوتبال) پسر علی پروین ازدواج کرد اما این زوج کمتر از یکسال از هم جدا شدند و در سال ۹۵ با اشکان خطیبی ازدواج نمود.

اشکان خطیبی آناهیتا درگاهی

این مطلب برایم مفید است
۲ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها