کد خبر 583205

زنده شدن مردی در سردخانه بیمارستان! + فیلم

یک مرد هندی که هفت ساعت از انتقالش به سردخانه بیمارستان می گذشت، دوباره زنده شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، زنده شدن یک مرد هندوستانی در سردخانه بیمارستانی در این کشور خبرساز شده است. این مرد ۴۰ ساله که پس از تایید مرگش توسط پزشکان به سردخانه بیمارستان منتقل شده بود بار دیگر زنده شد. این اتفاق در حالی رخ داد که بیش از ۷ ساعت جسد «سریکِش کومار» به سردخانه بیمارستان می‌گذشت. این اتفاق در منطه «مرادآباد» واقع در ایالت اوتار پرادش هند رخ داد.

کومار که یک برقکار است پنجشنبه شب بر اثر تصادف با یک موتورسیکلت دچار جراحت شدید شده و به بیمارستان منتقل شده بود. پزشکان بیمارستان پس از انجام معاینات اولیه مرگ وی را تایید کرده و جسد کومار سپس به سردخانه بیمارستان منتقل شد. قرار بود روز بعد از حادثه کالبدشکافی روی جسد قربانی انجام شود که یکی از اعضای خانواده کومار متوجه زنده بودن وی شد. «مود‌ها بالا» هنگامی که در سردخانه متوجه حرکت کردن بدن کومار شد بلافاصله بقیه را در جریان قرار داد. لحظاتی بعد پزشکان و پلیس برای بررسی ادعای این زن روی جسد کومار حاضر شدند.

پس از تایید زنده بودن کومار، او بلافاصله به یکی از بخش‌های بیمارستان منتقل شد. حال وی رو به بهبود گزارش شده است. یکی از اعضای خانواده کومار در این باره گفت: "او هنوز به هوش نیامده، اما پزشکان به ما اطمینان دادند که خطر از او دور شده است."

حجم ویدیو: 4.42M | مدت زمان ویدیو: 00:01:23
ارسال نظر