{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 437417

جدیدترین آمار و ارقار دانشگاه «جانز هاپکینز» حاکی از آن است که ظرف ۲۴ ساعت گذشته با مرگ دو هزار و ۳۶۷ نفر دیگر، مجموع قربانیان کرونا در آمریکا به ۷۳ هزار و ۴۳۱ نفر افزایش یافت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، آمار و ارقام دانشگاه «جانز هاپکینز» نشان می‌دهد که با مرگ دو هزار و ۳۶۷ مورد جدید ظرف ۲۴ ساعت گذشته، مجموع قربانیان ویروس کرونا در ایالات متحده آمریکا به ۷۳ هزار و ۴۳۱ نفر افزایش یافت.

این آمار و ارقام همچنین نشان می‌دهد که ظرف ۲۴ ساعت گذشته، ۲۴ هزار و ۲۵۲ مورد جدید به مبتلایان به «کووید-۱۹» افزوده شد تا مجموع مبتلایان به این ویروس در آمریکا به یک میلیون و ۲۲۸ هزار و ۶۰۳ نفر برسید.

مقایسه آمار و ارقام جدید دانشگاه «جانز هاپکینز» با مقایسه آمار یک روز قبل این مرکز نشان می‌دهد که برای دومین روز متوالی، شمار مبتلایان و فوتی‌های ویروس کرونا در آمریکا روند افزایشی داشته است.

با اینحال، پایگاه اطلاع‌رسانی worldometers، آمار و ارقام مبتلایان به ویروس کرونا در ایالات متحده آمریکا را یک میلیون ۲۶۳ هزار و ۹۲ نفر و مجموع قربانیان این ویروس در آمریکا را ۷۴ هزار و ۷۹۹ مورد گزارش کرده است.

طبق این آمار و ارقام، ایالت نیویورک همچنان با ۳۳۳ هزار و ۴۹۱ مورد ابتلا و ۲۵ هزار و ۹۵۶ مورد فوتی، کانون بیماری همه‌گیر کرونا در ایالات متحده آمریکا محسوب می‌شود.

گزارش‌ها حاکی از آن است که تاکنون دستکم سه میلیون و ۸۲۲ هزار و ۸۶۰ نفر از مردم سراسر جهان به ویروس کرونا آلوده شده‌اند که از آن میان، ۲۶۵ هزار و ۷۶ نفر نیز جان خود را از دست داده‌اند و یک میلیون و ۳۰۲ هزار و ۸۹۱ نفر نیز بهبودی یافته‌اند. آمریکا همچنان بیشترین تعداد مبتلایان و فوتی‌های کرونا در جهان را دارد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری