{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 436983

نماینده مسلمان کنگره آمریکا از ایالت مینه‌سوتا با افزایش شدید فوتی‌های کووید-۱۹ در این کشور اعلام کرد: تلفات کرونا در آمریکا بیش از تلفات مجموع جنگ های آمریکا است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، «ایلهان عمر» نماینده مسلمان کنگره آمریکا از ایالت مینه‌سوتا امروز سه شنبه در پیامی توئیتری نوشت: ما نزدیک ۷۰ هزار آمریکایی را به دلیل کرونا از دست داده ایم.

نماینده مسلمان کنگره آمریکا از ایالت مینه‌سوتا در این باره ادامه داد: این آمار بیش از تلفات ۱۱ سپتامبر، و مجموع تلفات جنگ در ویتنام، افغانستان و عراق است. اجازه دهید سوگواری کنیم و هرگز عمق این فاجعه را نادیده نگریم.

گفتنی است، «برنی سندرز» نامزد سابق انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و سناتور ایالت ورمونت ساعاتی پیش در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: حدود ۱۳ درصد آمریکایی ها برای سیر نگه داشتن شکم خود تقلا می کنند. در میانه بحران برای سلامت و اقتصاد، این رقم به مراتب بدتر هم شده است. ما منابع لازم را برای ریشه کن کردن گرسنگی داریم. مسئله این است که آیا شهامت این کار را داریم؟ و آیا عطوفت لازم را داریم؟

این در حالیست که منابع رسانه ای از وخامت اوضاع اقتصادی در آمریکا به رغم ادعاهای ترامپ به ویژه در بحبوحه شیوع گسترده کرونا در این کشور خبر دادند.

گفتنی است، آمریکا بیشترین آمار مبتلایان به این ویروس مهلک را به خود اختصاص داده است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری