{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 436423

گزارش جدیدی فاش کرد، یک زندان فدرال در بروکلین نیویورک با ۱۷۰۰زندانی، در حال از بین بردن سوابق پزشکی است و این بخشی از تلاش عامدانه برای مخدوش کردن تعداد زندانیان مبتلا به کرونا و جلوگیری از دسترسی آن‌ها به مراقبت درمانی مناسب است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، این گزارش مربوط به یک کارشناس پزشکی است که ۲۳ آوریل با حکم دادگاه از زندان بروکلین (مرکز بازداشت متروپولیتن در بروکلین) بازدید به عمل آورد.

دفتر زندان‌ها و دادستان‌های فدرال تاکید دارند که اوضاع در این زندان تحت کنترل است اما گزارش پزشکی بر خلاف ارزیابی‌های مراکز پیشگیری و کنترل بیماری‌ها نشان می‌دهد که شش موردی که گفته می‌شود تست کرونا مثبت داشته‌اند، تنها نوک این کوه یخ است و موارد بسیار بالاتری وجود دارد.

این گزارش تاکید می‌کند: احتمالا تعداد بسیاری از موارد مبتلا به کووید-۱۹ گزارش نشده است. ناکامی‌های این زندان از نقض‌های فاحش آن در تبعیت از استانداردهای مراقبتی و دستورات بهداشتی حکایت دارد. این زندان در حال از بین بردن سوابق پزشکی است و این بخشی از تلاش عامدانه آن‌ها برای مخدوش کردن تعداد زندانیان مبتلا به کرونا و جلوگیری از دسترسی آن‌ها به مراقبت درمانی مناسب است.

این گزارش از سوی دکتر هومر ونترز، مدیر سابق بهداشت زندان‌های نیویورک سیتی نوشته شده است که سال ۲۰۰۹ هم بر واکنش این سیستم بر شیوع اچ۱ان‌۱ و همچنین شیوع دیگر بیماری‌ها در زندان‌های نیویورک نظارت داشت.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری