{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 432434

پرنسس سوفیا اکنون به خدمه بیمارستانی در استکهلم در مبارزه با ویروس کرونا که جان ۱۰۰۰نفر را در سوئد گرفته و ۱۲۰۰۰نفر را مبتلا کرده، کمک می‌کند.

یک شاهدخت سوئدی برای کمک به مبارزه با اپیدمی کووید- ۱۹، در بیمارستانی در این کشور مشغول به کار شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فرارو، پرنسس سوفیا ۳۵ ساله در بیمارستان سوفیامت به کمک کادر درمانی این بیمارستان رفته است. او پس از گذراندن یک دوره آموزشی سه روزه، در کالج دانشگاهی سوفیامت، که ریاست افتخاری آن را به عهده دارد، در بیمارستان شهر مشغول به کار شده است.

پرنسس سوفیا اکنون به خدمه بیمارستان در مبارزه با ویروس کرونا که جان ۱۰۰۰ نفر را در سوئد گرفته و ۱۲۰۰۰ نفر را مبتلا کرده، کمک می‌کند.

این شاهدخت سوئدی با روپوش بیمارستان در کنار سایر کارکنان بیمارستان دیده شده است.

 دانشگاه سوفیامت در پایتخت سوئد، هر هفته ۸۰ نفر را برای اعزام به بیمارستان‌ها آموزش می‌دهد تا از فشار کاری کادر درمانی کم کند.

براساس گزارش‌ها، پرنسس سوفیا مایل به کار داوطلبانه در نظام درمانی کشور در طول بحران ویروس کرونا بوده است.

پرنسس سوفیا، مادر دو فرزند و مانکن سابق، در سال ۲۰۱۵ میلادی پس از ازدواج با شاهزاده کارل فلیپ فرزند پادشاه این کشور، کارل گوستاف، به خانواده سلطنتی پیوست. این زوج سلطنتی دو فرزند دو ساله به نام های پرنس الکساندر و پرنس گابریل دارند.

664122_648

664117_984

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    بعد از اون روش مسخره کنترل بیماری که منجر به شیوع انفجاری شد، حالا مجبورند با این ژست های تبلیغاتی قضیه رو رفع و رجوع کنند.

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری