{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 421479

سومین محموله کمک‌های چین شامل کیت‌های تشخیص، لباس‌های محافظتی یکسره برای استفاده در بیمارستان‌ها، دستگاه اکسیژن سنج و سایر تجهیزات پزشکی امشب با پرواز باری ماهان از طریق شانگهای به ایران ارسال می‌َشود.

به گزارش اقتصادآنلاین ، سفارت جمهوری اسلامی ایران در پکن اعلام کرد که سومین محموله کمک‌های دولت و مردم چین امشب از شانگهای عازم ایران می‌شود.

سفارت ایران در پکن در این خصوص اعلام کرد: در ادامه کمک های دولت و مردم چین امشب سومین محموله شامل کیت‌های تشخیص، لباس‌های محافظتی یکسره برای استفاده در بیمارستان‌ها، دستگاه اکسیژن سنج و سایر تجهیزات پزشکی با پرواز باری ماهان از طریق شانگهای عازم کشورمان خواهد شد. برای غلبه بر کرونا با تمام توان در صحنه هستیم.

photo_2020-03-02_17-28-22

پیش از این نیز دو محموله از چین وارد ایران شده بود.اولین محموله نیز شامل ۲۰ هزار کیت تشخیص کرونا بود که روز جمعه با پرواز باری ماهان وارد ایران شد. دومین محموله کمک‌های چین شامل بیش از ۵۰ هزار کیت پیشرفته تشخیص سریع کرونا و دستگاه‌های اکسیژن ساز است که روز شنبه با پرواز باری ماهان از گوانگجو وارد تهران  شد. همراه با محموله دوم نیز پنج نفر از کارشناسان صلیب سرخ چین نیز به منظور همکاری و انتقال تجربیات موفق در مبارزه با کرونا به تهران آمدند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری