{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 414171

تحت تاثیر ویروس کرونا؛

دیزنی، تسلا، وال‌مارت و بسیاری از شرکت‌های دیگری که برای خود جایگاه مهمی در چین دارند اعلام کردند در واکنش به اپیدمی ویروس کرونا فعالیت‌های خود در این کشور را تعلیق کرده‌اند.

به گزارش رویترز، دیزنی، تسلا، وال‌مارت و بسیاری از شرکت‌های دیگری که برای خود جایگاه مهمی در چین دارند اعلام کردند در واکنش به اپیدمی ویروس کرونا فعالیت‌های خود در این کشور را تعلیق کرده‌اند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، دولت‌های محلی چین تعطیلی اجباری نوروزی کارخانجات را از ۳۱ ژانویه تا ۹ فوریه تمدید کرده‌اند، که این بر کار شرکت‌های آمریکایی فعال در چین، از وال‌مارت گرفته تا تسلا، تأثیر گذاشته است.

شرکت دیزنی تفریحگاه خود در شانگهای را تا اطلاع ثانوی تعطیل کرد.

کوکا کولا دفاتر خود در چین را تعطیل کرد. مک‌دونالد اعلام کرد که صدها فروشگاه خود در استان هوبی را تعطیل کرده است. استارباکس تقریباً نیمی از فروشگاه‌های خود در چین را بست.

فورد موتور از کارکنان خود در چین خواست تا ۷ فوریه از خانه کارهای شرکت را انجام دهند. تویوتا تا ۹ فوریه کارخانه‌های خود در چین را تعطیل نگاه می‌دارد. جنرال موتورز اعلام کرد فعلاً برای مسافرت کارکنان خود به ووهان چین محدودیت قرار داده است. فیات کرایسلر هم برای کارکنان خود محدودیت مسافرت به چین وضع کرده است. شرکت تسلا اعلام کرد کارخانه جدید خود در چین را یک هفته دیگر بسته نگاه خواهد داشت.

اپل اعلام کرد تمام دفاتر، فروشگاه‌ها و مراکز ارتباطی خود در چین را تا ۹ فوریه تعطیل می‌کند. گوگل اعلام کرد تمام دفاتر خود در چین را موقتاً می‌بندد و برای کارکنان محدودیت مسافرتی به چین وضع می‌کند. مایکروسافت اعلام کرد کارکنان این شرکت در چین باید تا ۹ فوریه کارها را از منزل انجام دهند. آمازون هم برای کارکنان خود محدودیت مسافرتی به چین وضع کرد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری