{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 401217

پس از اعلام وزارت خزانه داری؛

وزیر خارجه آمریکا در نشست خبری خود به تحریم‌های جدید خزانه‌داری آمریکا علیه ایران واکنش نشان داد و مدعی نشانه‌هایی از جانب ایران برای مذاکره درباره آزادی دیگر زندانیان شد.

 

به گزارش اسپوتنیک، «مایک پامپئو» وزیر خارجه آمریکا در جریان نشست خبری خود، نسبت به آزادی «ژیو وانگ» تبعه آمریکایی متهم به جاسویی در ایران ابراز خرسندی کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، پمپئو همچنین اعلام کرد که آزادی همه زندانیان آمریکایی در ایران اولویت «دونالد ترامپ» است.

 وزیر خارجه آمریکا همچنین در ارتباط با تحریم‌های اخیر وزارت خزانه داری آمریکا علیه ایران، مدعی شد که فشار حداکثری علیه ایران همچنان ادامه خواهد داشت.

پمپئو درباره نام یک کشتی چینی در فهرست تحریم‌های آمریکا علیه ایران، مدعی شد که هدف آمریکا از این اقدامات، چین نیست بلکه این تحریم‌ها مقام‌های ایرانی را هدف داده‌اند.

وزیرخارجه آمریکا همچنین ابراز امیدواری کرد که آزادی دو تبعه ایرانی و آمریکایی در زندان‌های این کشور، زمینه ساز مذاکرات درباره آزادی دیگر زندانیان آمریکایی شود.

پمپئو همچنین مدعی برخی نشانه‌ها درباره آمادگی ایران برای مذاکرات در خصوص دیگر زندانیان آمریکایی شد، اما افزود که نمی‌خواهد درباره این موضوع اغراق شود.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری