کد خبر 396778

واکنش وزارت خارجه به تحریم آذری جهرمی توسط آمریکا

سخنگوی وزارت امور خارجه با محکومیت تحریم وزیر ارتباطات توسط دولت آمریکا خاطرنشان کرد: دولت کنونی آمریکا ارزشی برای اصول و ارزش‌های دموکراتیک، شفافیت و حقوق بشر از جمله آزادی اینترنت برای دیگران قائل نیست.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، «سید عباس موسوی» ضمن محکوم کردن تحریم وزیر ارتباطات توسط رژیم آمریکا گفت: همگان آگاه هستند که دولت کنونی آمریکا ارزشی برای اصول و ارزش‌های دموکراتیک، شفافیت و حقوق بشر از جمله آزادی اینترنت برای دیگران قائل نیست.  

وی ادامه داد: نگاهی به سوابق و کارنامه این دولت در اِعمال فشار بر مدیران شرکت‌ها و شبکه‌های بزرگ اجتماعی و ارتباطاتی از جمله توییتر به منظور قطع دسترسی صداهای مخالف، گویای برخورد سیاسی و ابزاری این دولت با محیط اینترنت آزاد است.

وزارت خزانه‌داری آمریکا صبح روز جمعه به‌وقت محلی از قرار گرفتن نام «محمدجواد آذری جهرمی» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران در فهرست افراد تحت تحریم دفتر کنترل‌ دارایی‌های خارجی (اوفک) که از نهادهای زیرمجموعه وزارت خزانه‌داری است خبر داد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    کار بسیار به جایی بود.وقتی اینا مردم رو از حق داشتن دسترسی آزاد به اطلاعات تحریم‌می کنن و اونوقت خودشون به همه چی دسترسی دارن این مورد کاملا حقشونه.

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری