کد خبر 336155

ماجرای تفریح ۵۰هزار دلاری ترامپ چیست؟ +عکس

دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده که علاقه خاصی به بازی گلف دارد، اخیرا با سفارش یک دستگاه شبیه ساز بازی گلف در محوطه کاخ سفید حاشیه ساز شده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از انتخاب، دونالد ترامپ کاخ سفید را تسلیم خواسته خود کرد و سرانجام یک دستگاه شبیه ساز بازی گلف را در محوطه کاخ سفید نصب کرد.

ماجرای تفریح ۵۰ هزار دلاری ترامپ چیست؟ +عکس

دونالد ترامپ این شبیه ساز گلف را در اتاق شخصی خود در کاخ سفید نصب کرده است. بر اساس اطلاعاتی که توسط یک منبع داخلی کاخ سفید منتشر شده، شبیه ساز مذکور جایگزین سیستم قدیمی بازی گلف شده که در طول دوران ریاست جمهوری بارک اوباما در اتاق شخصی رئیس جمهور ایالات متحده نصب شده بود.

اما این اولین ارتقاء فناوری‌های پیشرفته در کاخ سفید نیست. در دسامبر ۲۰۱۸، برخی گزارش‌ها اعلام کردند که سرویس مخفی برنامه‌ای برای آزمایش نرم افزار تشخیص چهره در محل اقامت رسمی رئیس جمهور و اطراف آن نصب شده است. افزون بر این، ساختمان دفتر رئیس جمهور آمریکا با نصب پنل‌های خورشیدی ارتقا یافته است.

ماجرای تفریح ۵۰ هزار دلاری ترامپ چیست؟ +عکس

اما نصب یک شبیه ساز گلف ۵۰ هزار دلاری می‌تواند نوع دیگری از توجه را جلب کند. درواقع اکنون عده زیادی به این موضوع پرداخته اند که رئیس جمهور ایالات متحده هزینه‌هایی هنگفت صرف تفریحات خود و خانواده اش می‌کند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر