کد خبر 285934

ابراز رضایت ترامپ از دیدار ناتو

ترامپ: وای به‌حال روسیه

رئیس جمهوری آمریکا تنها یک روز پس از تعریف و تمجید از همتای روسی خود در هلسینکی، امروز اعلام کرد: وای به‌حال روسیه؛ ناتو ضعیف بود، اما دوباره قدرتمند شده است.

به گزارش اقتصادآنلاین، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا امروز سه شنبه در پیامی توئیتری اعلام کرد: دیدار خوبی با ناتو داشتم.

رئیس جمهوری آمریکا ادامه داد: آن ها ۳۳ میلیارد دلار بیشتر پرداخت کرده اند و در آینده نیز فقط به خاطر من صدها میلیارد دلار پرداخت خواهند کرد.

وی در ادامه افزود: ناتو ضعیف بود؛ اما اکنون این نهاد دوباره قدرتمند شده است (بدا به حال روسیه). رسانه ها فقط می گویند که من در برابر سران بی ادب بوده ام؛ آن ها هرگز درباره پول چیزی اعلام نمی کنند.

این در حالیست که دونالد ترامپ در کنفرانس مطبوعاتی مشترک روز گذشته با ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه به تمجید از وی پرداخته بود تا جائیکه مقامات زیادی در واشنگتن به انتقاد از وی پرداخته بودند.

ترامپ: در نشست ناتو مقادیر زیادی پول جمع کردم

ترامپ در توئیت دیگری اضافه کرد: درحالیکه نشست عالی با ناتو داشتم و در آن مقادیر زیادی پول جمع کردم، دیدارم با ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه از آن هم بهتر بود. متأسفانه، این موضوع به این نحو گزارش نشده است و رسانه های جعلی از ان دیوانه شده اند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر