{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 176123

از دستکش واقعیت مجازی زاکربرگ تا بالارفتن امنیت در واتس‌اَپ

باهم مروری بر مهم‌ترین اخبار فناوری اطلاعات جهان در روز شنبه مورخه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ می‌کنیم.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از خبرآنلاین، ۱۰ تیتر داغ دنیای آی تی به شرح زیر است:

شماره 1 - تیم کوک مدیر اجرایی اپل از اخبار جعلی در فضای مجازی ابراز نگرانی کرد. وی تأکید کرد مردم نیازمند فیلتر برای یافتن اخبار صحیح و معتبر هستند.

شماره 2 - کارگران تسلا موتورز نسبت به ساعات کاری زیاد و آسیب بدنی حین کار شکایت کردند. ایلان ماسک مدیر کمپانی نیز این شکایت را ظالمانه و غیراخلاقی خواند.

شماره 3 - سباستین ترون، مردی که در توسعه گوگل ایکس نقش اصلی داشت، با علوم رباتیک خود استارتاپ غذای سالم راه‌اندازی کرده تا به‌زعم خود غذای سالم به مردم بدهد.

شماره 4 - ماه آینده گلکسی اس 8 در نیویورک در حالی رونمایی می‌شود که دستیار دیجیتالی موسوم به Bixby با شیشه خمیده شبیه نوت 7 و باتری هم‌اندازه نوت 7 دارد و البته خبری از دکمه فیزیکی هوم روی آن نخواهد بود.

شماره 5 - کمپانی نرم‌افزاری Zenefits بیش از 45 درصد از نیروی کار خود را از کار بیکار می‌کند.

شماره 6 - کمپانی Airbnb اعلام کرد با پرداخت 300 میلیون دلار کمپانی کانادایی Luxury Retreats را به مبلغ 300 میلیون دلار می‌خرد. این کمپانی در کار اجاره دادن خانه‌های لوکس است.

شماره 7 - «میراندا کر» نامزد ایوان اشپیگل،مؤسس اسنپ چت گفت نمی‌تواند بپذیرد چرا فیس بوک ایده‌های اسنپ را می‌دزدد؟

شماره 8 - مارک زاکربرگ نمونه‌ای از دستکش واقعیت مجازی جدیدی را برای آکیلس ریفت Oculus امتحان کرد. وی با این دستکش قادر به تایپ کردن و سایر تعاریف مجازی شد که در نوع خود بی‌نظیر است.

شماره 9 - تیم وسترگرین، مدیر اجرایی رادیو اینترنتی پاندورا می‌گوید کلیک روی سرویس‌های استریمینگ به حد انفجاری خود نرسیده است چراکه استفاده از آن برای کاربران سخت و دشوار شده است. درآمد 2016 این کمپانی به 1.39 میلیارد دلار رسید که 343 میلیون دلار کاهش را در مقایسه با سال قبل از آن نشان می‌دهد.

شماره 10 - واتس‌اَپ تأیید دو مرحله ورود به اکانت را راه‌اندازی کرد. کاربران می‌توانند برای بالابردن امنیت اپلیکیشن مورداستفاده خود از این تأیید دو مرحله‌ای با زدن پسورد 6 رقمی محافظت بیشتری کنند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری