تست شخصیت؛ زبان بدن شما موقع نشستن میگه چی تو دلتون می گذره!

تست شخصیت امروز به مقوله جالب و هیجان انگیز زبان بدن و پیشگویی شخصیت شما از مدل دست به سینه شدنتان پرداخته است.

تست شخصیت؛ زبان بدن شما موقع نشستن میگه چی تو دلتون می گذره!

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ تست شخصیت امروز زبان بدن و مدل دست به سینه شدنتان را سوژه چالش خود قرار داده است. می دانیم که انسان موجودی اجتماعی است و در زمینه‌های مختلف به ارتباط با سایر انسان ها نیاز دارد. انسان از بدو تولد به دیگران وابسته است و چون زبان گفتار در اختیار ندارد با زبان بدن سعی در برآورده کردن نیازهای خود دارد و این کار در غریزه نوزاد انسان وجود دارد. هر چه انسان بزرگ تر می شود نیازهای وی نیز بزرگ تر می شود و به برقراری ارتباط با طیف وسیع تری از انسان ها نیاز پیدا می کند. به همین جهت بسیار مهم است که از تمامی ابزارهای ارتباطی که در اختیار دارد از جمله زبان گفتار و زبان بدن نهایت بهره را ببرد.

تست شخصیت مدل دست به سینه شدن

تست شخصیت امروز را از دست ندهید. اما خواندن زبان بدن طرف مقابل نیز یک قابلیت بسیار مهم است که می تواند نوع رفتار ما با طرف مقابل را تنظیم کند. اگر ما بتوانیم حالت طرف مقابل را از طریق زبان بدن وی به درستی تشخیص دهیم قطعا خواهیم توانست رفتاری متناسب با حالت وی با او انجام دهیم و این موضوع موجب می شود بتوانیم از ارتباط و مراوده ای که داریم بهترین نتیجه و حاصل را برداشت کنیم. همچنین شخصیت شناسی در زبان بدن نیز مقوله مهم دیگری پیرامون این موضوع است که می تواند برای همه انسان‌های مشتاق موفقیت یک موضوع کاملا کلیدی به حساب بیاید.

حالا بگو چه مدلی دست به سینه میشی تا همه چیز بگم.


بگو در اولین نگاه در تصویر چه دیدی تا بگم بهترین اخلاقت چیه!

 چرا در عشق شکست می خوریم؟

جواب این چالش رو بده تا بگم چقدر مهربون و دلسوزی!

این تصویر علت خیانت را لو می دهد


مدل دست به سینه شدن

 

.

.

.

.

.

.

.

اگر میخواهید در چالش های بیشتری شرکت کنید این  صفحه  را ببینید

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست شخصیت مدل دست به سینه شدن

    تصویر شماره ۱

در تحلیل این پاسخ شما به تست شخصیت امروز باید بگویم اگر مدل دست به سینه شدن شما مثل تصویر شماره یک است باید بگوییم شما فردی صریح ؛ عقلانی و در عشق بسیار سخت گیر هستید اما زمانی که عاشق می شوید همه وجودتان صرف عشق و خانواده می شود. شما از هر مسیری می روید تا عشقتان را به معشوقتان ابراز کنید.

تصویر شماره ۲

در این مدل دست به سینه شدن باید گفت شما فردی احساسی و عاشق پیشه هستید به جزییات خیلی اهمیت می دهید اما متاسفانه به خاطر قلب مهربان و احساساتی بودنتان در تصمیم گیری های زندگی از افراد مختلف آسیب می بینید.

تصویر شماره ۳

اما اگر تصویر سوم مدل دست به سینه شدن شماست باید بگوییم شما فردی هستید که بسیار اعتماد به نفس دارید و خود را برای انواع چالش های زندگی همیشه آماده می بینید. شما خود را با هر شرایط وفق می دهید در عشق آزاده هستید همیشه جزو بهترین ها قرار دارید.

ترجمه و تدوین: اقتصاد آنلاین

ارسال نظر
ارسال نظر