علت عجیب زمین خوردن بایدن اعلام شد

پس از آنکه جو بایدن رییس جمهور ۸۰ ساله آمریکا در مراسم فارغ التحصیلان آکادمی نیروی هوایی آمریکا در کلرادو، نقش بر زمین و سوژه همه جهان شد، بن لابولت مدیر ارتباطات کاخ سفید علت زمین خوردن او را کیسه های شن اعلام کرد.

علت عجیب زمین خوردن بایدن اعلام شد

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، پس از آنکه جو بایدن رییس جمهور ۸۰ ساله آمریکا در مراسم  فارغ التحصیلان آکادمی نیروی هوایی آمریکا در کلرادو، نقش بر زمین و سوژه همه جهان شد، مدیر ارتباطات کاخ سفید علت زمین خوردن او را کیسه های شن اعلام کرد.

بن لابولت مدیر ارتباطات کاخ سفید عصر پنجشنبه به وقت محلی گفت که وضعیت جسمی رییس جمهور آمریکا "خوب" است و عامل افتادن او "یک کیسه شن" در صحنه بوده است.

بایدن روز پنجشنبه به وقت محلی پس از تبریک به فارغ التحصیلان آکادمی نیروی هوایی آمریکا در کلرادو, روی صحنه تعادل خود را از دست داد و به زمین خورد.

به گزارش ایرنا از "نیویورک پست" زمین خوردن فرمانده کل قوای آمریکا با تعجب حاضران در این مراسم همراه بود درحالی که محافظان وی به سرعت او را از زمین بلند کردند.

بایدن، ۸۰ ساله، مسن‌ترین رییس جمهور تاریخ آمریکا است و تلاش می‌کند در انتخابات سال آینده ریاست جمهوری پیروز شود.

یک خبرنگار دقایقی بعد از این سانحه گفت که "به نظر می‌رسد حال بایدن خوب است. "

تصاویر منتشر شده نشان می‌دهند بایدن پس از آنکه از جایش بلند شد، به یک کیسه شن سیاه روی صحنه اشاره کرد که نشان می‌داد پایش به این کیسه خورده و تعادلش را از دست داده است.

بایدن حداقل چهار بار از روی پله‌های هواپیمای ریاست جمهوری موسوم به ایر فورس وان افتاده و یک بار با دوچرخه به زمین خورده است.

اگر بایدن دور دوم ریاست جمهوری خود را به پایان برساند، وی ۸۶ ساله خواهد شد. دونالد ترامپ، ۷۶ ساله و رییس جمهور سابق آمریکا, نامزد اول جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری است، اگرچه او با تعداد زیادی از رقبا از جمله ران دسانتیس ۴۴ ساله فرماندار فلوریدا مواجه است.

منبع: ایرنا
ارسال نظر
ارسال نظر