تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۱

گل باران سفارت ایران در کابل + عکس و فیلم

تجمع بزرگ مردمی برای مقابله با فتنه گران با محکومیت حمله به اماکن دیپلماتیک ایران و همچنین قرائت بیانیه و اهدای گل به سفارت این کشور در کابل پایان یافت.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، شماری زیادی از شهروندان افغانستان امروز چهارشنبه، (۲۴حمل) در تجمعی از دو ملت ایران وافغانستان خواستند تا درمقابل نفاق دشمنان دو ملت هوشیار باشند.

تجمع مردم کابل برای محکومیت تعرض به اماکن دیپلماتیک ایران با قرائت بیانیه مشترک پایان یافت. 

بیانیه پایانی تجمع بزرگ مردم کابل «نه به فتنه گران» به شرح زیر است:

«این جمع شدن به معنی بلندکردن فریاد نه گفتن به دشمنان ونفاق افگنان و زمزمه قشنگی همبستگی میان ملت برادر ایران و افغانستان است. از دو دولت ایران و افغانستان می‌خواهیم تا با مدیریت سالم  مانع ایجاد تفرقه دشمنان شده وجلو همچو جریان‌ها مخرب دشمنان شوند

امروز و بارها فریاد اتحاد دو ملت قهرمان ومجاهد را سرخواهیم داد تا ندایی بلندی بر توطئه های دشمن بوده و صدایی برای همدلی، دوستی وهمگرایی دو ملت باشد.

اگر شماری افراد مغرض دیروز درب کنسولگری ایران را در هرات سنگباران کردند ما امروز به نمایندگی مردم افغانستان درب سفارت ایران را در کابل به نشانه برادری ودوستی گلباران خواهیم کرد.

مردم افغانستان و ایران باید در در مقابل توطئه های دشمن با هوشیاری تمام نه گفته وبا همدلی وبرادری مشت کوبنده بردهان نفاق افگنان باشید.

در پایان این مراسم مردم کابل با نمایندگی از مردم افغانستان به سفارت ایران در کابل گل تقدیم کردند.

گل باران سفارت ایران در کابل

گل باران سفارت ایران در کابل

حجم ویدیو: 2.47M | مدت زمان ویدیو: 00:00:33
منبع: فارس
این مطلب برایم مفید است
۱ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

  • اسلامی
    ۱ ۰

    آفرین به شما عزیزان افغان

دیگر رسانه‌ها