تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰

بازگشت به وین با جمع بندی نهایی توسط مراجع عالی کشور

«تیم مذاکره‌کننده ایران، پس هماهنگی‌های صورت گرفته، در هر چهار حوزه مربوط به رفع تحریم‌ها، راستی آزمایی، دریافت تضمین‌ها و موضوع هسته‌ای، با دستور کار مشخص و در هماهنگی کامل با مراجع عالی کشور به وین سفر کرده است.»

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا، که تیم مذاکره کننده ایران در حالی عازم وین شده است که در هماهنگی کامل با نهادهای عالی کشور، به دستور کار مشخص درباره چهار حوزه مذاکراتی در وین رسیده است. دور هشتم مذاکرات احیای برجام، امروز در وین پس از چند روز تنفس از سرگرفته می‌شود.

با پیشرفت مذاکرات در وین و انجام گفتگوهای فنی مفصل و طولانی، هیات‌های مذاکره کننده در وین، اوایل هفته گذشته به پایتخت‌ها برگشتند تا در خصوص مسائل باقی مانده به جمع بندی رسیده و تصمیم‌های سیاسی بگیرند.

یک منبع نزدیک به تیم مذاکره کننده ایران اظهار داشت که تیم مذاکره کننده طی مدت حضور در تهران طی هفته گذشته و جاری، به مشورت مفصل با مراجع عالی در کشور پرداخته است.

بر اساس این گزارش، تیم مذاکره‌کننده ایران، پس هماهنگی‌های صورت گرفته، در هر چهار حوزه مربوط به رفع تحریم‌ها، راستی آزمایی، دریافت تضمین‌ها و موضوع هسته‌ای، با دستور کار مشخص و در هماهنگی کامل با مراجع عالی کشور به وین سفر کرده است.

منبع: ایرنا
این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها