کد خبر 575370

اطلاعات امنیتی ارتش اسرائیل لو رفت

یک روزنامه عبری زبان نوشت، یک گروه هکر فایل‌های اطلاعاتی ارتش اسرائیل را که شامل اطلاعات صدها سرباز اسرائیلی بود، منتشر کردند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، سایت "واینت" وابسته به روزنامه عبری زبان یدیعونت آحارونوت اعلام کرد، یک گروه هکر که خود را "عصای موسی" می‌نامد، فایلی حاوی جزئیات کامل نیروهای یکی از گردان‌های ارتش اسرائیل را منتشر کرد.

همین گروه دوشنبه گذشته تصاویر شخصی بنی گانتس، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی را همراه با این عبارت تهدیدآمیز که "او تحت نظر است" منتشر کرده بودند.

این گروه هکر اطلاعات به دست آورده را که شامل اسامی، آدرس ایمیل، شماره تلفن و آدرس محل سکونت صدها سرباز اسرائیلی گردان "آلفون" در ارتش رژیم صهیونیستی بودند، در سایت خود به نام "دارک نت" و در گروه‌های تلگرامی منتشر کردند.

طبق گزارش سایت واینت، برخی از فایل‌های منتشر شده حاوی اطلاعات کاملی از نیروهای ذخیره برخی یگان‌های نظامی، توضیحات ارائه شده از طرف نیروهای سابقی که نتوانسته بودند به نیروهای ذخیره ملحق شوند، اسامی کاندیداهای پیوستن به دستگاه‌های امنیتی اسرائیل و وضعیت روحی، اجتماعی و اقتصادی آنها بودند.

طبق گزارش سایت یاد شده، این گروه هکری به تازگی پس از هک چند شرکت اسرائیلی از جمله شرکت الکترونیک Gidel ، شرکت Epsilor سازنده آتش‌بارهای نظامی و شرکت امنیت یارانه‌ای و اطلاعات Dosik Technologies بیانیه‌هایی را منتشر کرده بودند.

ارسال نظر