کد خبر 558234

نخست وزیر رژیم صهیونیستی از سخنرانی گانتس در پارلمان جلوگیری کرد

نخست وزیر رژیم صهیونیستی پس از دیدار وزیر جنگ این رژیم و محمود عباس، از سخنرانی گانتس در کنست جلوگیری کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، کانال ۱۳ رژیم صهیونیستی افشا کرد که نفتالی بنت، نخست وزیر رژیم صهیونیستی دستور داد تا از سخنرانی بنی گانتس، وزیر جنگ این رژیم در پارلمان (کنست) جلوگیری شود.  

این دستور  پس از آن صادر شد که گانتس و محمود عباس، رییس تشکیلات خودگردان فلسطین در رام الله با یکدیگر دیدار کردند. گانتس در این دیدار ارائه شماری تسهیلات از طرف رژیم صهیونیستی برای فلسطینیان در کرانه باختری را وعده داده بود.

روز گذشته نیز دفتر نفتالی بنت، دیدار محمود عباس و بنی گانتس  را کم اهمیت دانست و  اعلام کرد که هیچ مذاکرات صلحی با فلسطینیان انجام نخواهد شد و هیچ روند دیپلماتیکی با فلسطینیان وجود ندارد و نخواهد داشت.

جنبش‌های حماس و جهاد اسلامی نیز دیدار رییس تشکیلات خودگردان فلسطین با وزیر جنگ رژیم صهیونیستی را خیانت به خون شهیدان توصیف کردند.

بنی گانتس، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی روز دوشنبه با انتشار پیامی در صفحه شخصی خود در توئیتر از دیدار با محمود عباس، رییس تشکیلات خودگردان فلسطین خبر داد و نوشت که در این دیدار درباره موضوعات مختلفی همچون موضوعات اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و امنیتی بحث و بررسی صورت گرفت.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر