کد خبر 522407
رییس جمهور روسیه؛

پاسخ روسیه در برابر هرگونه اقدام سخت خواهد بود

پوتین طی سخنانی تاکید کرد که پاسخ روسیه در برابر هرگونه اقدام تحریک آمیز، سریع، سخت و نامتقارن خواهد بود.

به گزارش تاس، «ولادیمیر پوتین» رییس جمهور روسیه در جریان سخنرانی سالانه خود اعلام کرد که مسکو در روابط با تک تک کشورها، خط قرمزهای خود را تعریف خواهد کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر؛ بر اساس این گزارش، رییس جمهور روسیه گفت: من باید این را اظهار کنم؛ ما صبر، مسئولیت پذیری، حرفه‌ای گری و اعتماد به خود و درستی عمل خود داریم و بر اساس عقل سلیم، نسبت به هرگونه تصمیم گیری اقدام می‌کنیم.

وی افزود: اما امیدوارم هیچکس اقدامی برای شکستن خطوط قرمز در روابط با مسکو نکند و این ما هستیم که چنین خطوط قرمزی را برای روابط خود با هر کشوری تعیین می‌کنیم.

پوتین در ادامه سخنان خود همچنین خاطر نشان کرد هر کشوری که دست به اقدام تحریک آمیز علیه روسیه بزند، مطمئناً تاوان عمل خود را خواهد داد.

وی همچنین افزود: روسیه خواهان روابط خوب با تمامی شرکای خود در جهان است و البته این مساله شامل آن دسته کشورهایی نیز می‌شود که روابط ما اخیراً با آنها رو به سردی گذاشته است.

رییس جمهور روسیه در عین حال تاکید کرد: ما نمی‌خواهیم هیچ پل ارتباطی را بسوزانیم، اما اگر کسی حسن نیت ما را به منزله بی تفاوتی یا ضعف تعبیر کند و بخواهد این پل‌ها را از بین ببرد، باید بداند که پاسخ روسیه (به این اقدام) نامتقارن، سریع و سخت خواهد بود.

ارسال نظر