کد خبر 515440

ماکرون: روز و شب به واکسیناسیون نیاز داریم

رئیس‌جمهوری فرانسه بر انجام فرایند واکسیناسیون به صورت تمام وقت در این کشور تاکید کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم؛ امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه با تاکید بر لزوم واکسیناسیون در این کشور اعلام کرده است: فرانسه باید صبح، ظهر و شب واکسیناسیون را انجام دهد.

این خبر درحالی منتشر شده که اروپا در حالی به نخستین منطقه جهان تبدیل شده است که تلفات ویروس کرونا در آن به بیش از یک میلیون نفر رسیده که نگرانی‌ها درباره گسترش موج سوم این ویروس موجب شده تا تلاش‌ها برای واکسیناسیون در کشورهای مختلف اروپایی تشدید شود.

"رادولف آنشوبر"، وزیر بهداشت اتریش نیز روز گذشته در سخنانی از قاطعیت دولت برای مهار دوباره شیوع کرونا خبر داده و در گفتگویی با یک رسانه چاپ این کشور اعلام کرد: ما مشکل بزرگی در بخش های مراقبت های ویژه داریم.

آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان اعلام کرد که این کشور در آغاز عید پاک وارد قرنطینه شدید پنج روزه می شود. صدراعظم آلمان در این باره گفت: ما به دلیل ویروس کرونا درون یک پاندمی جدید قرار داریم.

حدود یک سال است که کشور آلمان در وضعیت کرونایی قرار دارد و حالا نتایج یک نظر سنجی نشان می‌دهد که اکثر قریب به اتفاق شهروندان آلمانی از مدیریت بحران دولت در دوران کرونا ناراضی هستند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر