کد خبر 493035

سی‌بی‌اس:

فرد مرتبط با انفجار نشویل شناسایی شد

یک شبکه تلویزیونی در آمریکا هم اکنون از شناسایی فردی مرتبط با انفجار دیروز در شهر «نشویل» واقع در ایالت تنسی خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، شبکه تلویزیونی «سی‌بی‌اس» هم اکنون با انتشار خبری فوری اعلام کرد که فردی مرتبط با انفجار دیروز در شهر «نشویل» شناسایی شده است

بر اساس اعلام این شبکه، پلیس ایالت تنسی در حال حاضر شخص بسیار مهمی را برای انجام تحقیقات در خصوص انفجار شهر نشویل در اختیار دارد.

پلیس ایالت تنسی تا کنون در این خصوص اخبار بیشتری را منتشر نکرده است.

این درحالیست که فرماندار ایالت تنسی آمریکا ساعاتی پیش اعلام کرد که از «دونالد ترامپ» رئیس جمهور کنونی کشورش خواسته است تا پس از انفجار «نشویل» در راستای حمایت از کمک رسانی‌ها، در این شهر حالت فوق العاده اعلام کند.

«بیل لی» (Bill Lee) فرماندار ایالت تنسی آمریکا با ارسال نامه ای رسمی به ترامپ درخواست خود در این باره را اعلام کرد.

فرماندار ایالت تنسی آمریکا در این خصوص ادعا کرد: از محل انفجار نشویل بازدید کردم. میزان خسارت‌ها در نشویل شوکه کننده است. معجزه است که کسی در انفجار نشویل کشته نشده است!

رسانه‌های محلی آمریکا دیروز جمعه گزارش دادند که ۱۵ دقیقه قبل از انفجار شهر «نشویل» در ایالت تنسی آمریکا از خودروی ونی که در این حادثه منفجر شد پیامی با مضمون هشدار برای تخلیه منطقه پخش شده بود.

به گفته پلیس آمریکا، در این پیام ضبط‌شده هشدار داده شده که تا ۱۵ دقیقه دیگر بمبی منفجر خواهد شد.

گفتنی است که شهروندان شهر «نشویل» در ایالت تنسی آمریکا صبح روز کریسمس شاهد وقوع یک انفجار قوی در مرکز این شهر بودند.

بر اساس این گزارش، همزمان با برگزاری مراسم کریسمس انفجاری قدرتمند مرکز شهر نشویل (Nashville ) در ایالت تنسی آمریکا را لرزاند.

تحقیقات ابتدایی گویای آن بود که انفجار یک خودرو دلیل اصلی این حادثه بوده است. به گفته پلیس در این انفجار به چند ساختمان خسارت وارد شده است.

شاهدان عینی از اعزام یک واحد ویژه ضد بمب به محل حادثه خبر داده بودند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر