کد خبر 474506

با ابتلای مدیر ارتباطات کارزار انتخاباتی بایدن به کرونا؛

فعالیت‌های ستاد انتخاباتی بایدن تعلیق شد

با ابتلای مدیر ارتباطات کارزار انتخاباتی جو بایدن به ویروس کرونا، فعالیت‌های این ستاد به حالت تعلیق درآمد.

به گزارش شبکه الجزیره، جو بایدن، نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا فعالیت‌های انتخاباتی خود را به حالت تعلیق درآورد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، به دنبال مثبت اعلام شدن آزمایش کرونا لیز آلن، مدیر ارتباطات کارزار انتخاباتی جو بایدن، فعالیت‌های انتخاباتی ستاد او به حالت تعلیق درآمد.

ستاد انتخاباتی جو بایدن روز پنج شنبه اعلام کرد کامالا هریس، معاون بایدن پس از مثبت اعلام شدن نتیجه آزمایش ابتلا به کرونای یکی از کارکنان ستاد انتخاباتی، برنامه سفر خود را تا روز یکشنبه لغو کرده است. بنا به اعلام ستاد انتخاباتی نامزد دموکرات ها، آخرین آزمایش کرونا معاون بایدن در روز چهارشنبه منفی بوده است.

نامزد دموکرات انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا به دلیل شیوع ویروس کرونا فعالیت‌های انتخاباتی محدودی را تاکنون برگزار کرده است. بایدن برخلاف رقیب جمهوری خواه خود به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در جهت مقابله با کرونا از جمله استفاده از ماسک و کاهش تجمعات انتخاباتی معتقد است.

پیش از این رئیس جمهور آمریکا و نامزد جمهوری خواه  انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا  از ابتلای خود و همسرش به ویروس کرونا خبر داد. دونالد ترامپ به دلیل ابتلا به کرونا مجبور به گذراندن ۴ روز در بیمارستان والتر رید در ایالت مریلند شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر