کد خبر 446851

دلایل عدم واریز مقرری بیمه بیکاری اسفند و فروردین‌ماه

مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی در راتباط با دلایل عدم واریز مقرری بیمه بیکاری ناشی از ویروس کرونا در ماه‌های اسفند ۹۸ و فروردین ۹۹ به حساب مشمولین توضیح داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، مصطفی سالاری در برنامه خبری بیست و سی  در پاسخ به این پرسش که چرا کسانی که مشمول دریافت مقرری بیمه بیکاری در ماه‌های اسفند 98 و فروردین 99  بوده‌اند هنوز مقرری آنها پرداخت نشده است، اظهار کرد: این افراد دو گروه هستند، گروه نخست که رقم پرداختی آنها مشکل داشته است و گروه دوم که تعداد آنها 40 الی 50 هزار نفر بوده که  این افراد به جای اینکه شماره شبا بیمه شده را در سامانه به‌نشانی bimebikari.mcls.gov.ir اعلام کنند، شماره شبا همسر و فرزند خود را به سامانه اعلام کرده‌اند.

وی تصریح کرد:  اطلاعات گروه نخست که رقم پرداختی آنها با مشکل همراه بوده به سرعت در حال رسیدگی است. همچنین از طریق پیامک به بیمه شدگانی که شماره حساب سایر افراد خانواده‌ را برای دریافت مقرری بیمه بیکاری اعلام کردند پیگیری خواهد شد تا شماره شبا خود را اعلام کنند و بزودی اطلاعات جدید آنها برای واریز مقرری بیمه بیکاری به سازمان برنامه و بودجه ارسال خواهد شد.

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۲ ۰

  این بزودی ها تمومی نداره که کارگری که الان 4 ماهه بیکاره پس چی بخوره از کجا هزینه زندگی واموندشو تامین بکنه ؟؟؟ این تامین اجتماعیه یا تامین بدیختی ؟// باید برای هر ماه حداقل حقوق رو که 2800 واریز کنند و الا ابروی این تامین اجتماعی و بیمه رو می بریم

 • ناشناس
  ۰ ۰

  وای بر کارگران وای از عید 3 ماه گذشته و یه ریال به حساب من یکی واریز نشده 4 ماهه بیکارم اونوقت خودشون حقوق های آنچنانی میگیرن

 • ناشناس
  ۲ ۰

  شماره حساب و بیمه و شبا همگی صحیح و درست ثبت شده ولی مبلغ بیمه بیکاری واریز نشده .

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری