کد خبر 440744

پیامک وزارت کار برای متقاضیان بیمه بیکاری ناشی از کرونا

مقرری بگیران بیمه بیکاری آسیب‌دیده از کرونا که پیامک وزارت کار را دریافت کرده‌اند، سریعا باید شماره حسابی برای واریز مبلغ بیمه بیکاری اعلام کنند.

به گزارش اقتصادآنلاین ، به اطلاع می‌رساند تمامی مقرری‌بگیرانی که در اسفند سال ۱۳۹۸ بیکار شده‌اند ظرف ۲۴ ساعت آینده پیامکی به شرح زیر دریافت می‌کنند: «متقاضی محترم، لطفاً به محض دریافت این پیامک با مراجعه به سامانه «ثبت درخواست بیمه بیکاری» و در اسرع وقت (حداکثر ۱۲ ساعت) نسبت به درج شماره حساب بانکی خود در یکی از بانک‌های تعیین شده در سامانه اقدام نمائید. بدیهی است مسئولیت اعلام صحت و سقم شماره حساب و انطباق آن با کد ملی برعهده جنابعالی است.»

گفتنی است، فهرست افرادی که تاریخ بیکاری آنان در فروردین ماه سال جاری است نیز از سوی سازمان تأمین اجتماعی احصاء و در آینده‌ای نزدیک برای این افراد نیز پیامکی با مضمون فوق ارسال خواهد شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • فاطمه
    ۰ ۰

    سوال داشتم .من در فروردین ماه به دلیل بسته شدن شرکت و اعلام مدیرم مبنی بر عدم نیاز بیکار شدم که در سامانه بیمه بیکاری ثبت نام کردم و هنوزم کاری پیدا نکردم .واریزی حقوق فقط برای فروردین واریز خواهد شد یا برای بقیه ماهها هم باید در سامانه بیمه بیکاری مجددا ثبت تام کنم؟ راهنمایی کنید.ممنونم