کد خبر 440240

اعطای تسهیلات ۶۰میلیون ریالی به رانندگان با بیمه خویش فرما

سیزدهمین جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی شیوع کرونا عصر دوشنبه به ریاست محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور و با حضور مدیران و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی تشکیل شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، در این جلسه آخرین وضعیت پرداخت وام یک میلیون تومانی به یارانه بگیران مورد بررسی قرار گرفت و وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی گزارشی در این راستا به جلسه ارائه کرد.

همچنین در این جلسه پس از بررسی و تبادل نظر اعضای کارگروه درباره دستور العمل نحوه اعطای تسهیلات به شرکت های حوزه حمل و نقل برون و درون شهری، اعطای تسهیلات ۶۰ میلیون ریالی با نرخ ۱۲ درصد به رانندگان مسافربر برون و درون شهری با بیمه خویش فرما به تصویب رسید که مراحل اجرای آن از طریق وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی انجام خواهد شد.

در جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی شیوع کرونا در خصوص چگونگی ارائه تسهیلات به بنگاههای آسیب دیده از کرونا گزارشی ارائه و نیز دستورالعمل اعطای تسهیلات برای کسب و کارهای مرتبط با بخش حمل و نقل مسافر برون شهری در حوزه حمل و نقل هوایی و ریلی با هدف پیشگیری از توقف فعالیت ها و حفظ اشتغال در این رسته بررسی و تایید شد تا پس از تصویب در ستاد ملی مقابله با کرونا از طریق وزارت راه و شهرسازی مورد اقدام قرار گیرد.

بر اساس این مصوبه شرکت های فعال حوزه حمل و نقل هوایی و ریلی از ۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات برخوردار خواهند شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • مرتضی فولادی کلات ۰۹۱۵...
    ۰ ۰

    سلام اقای شریتمداری اگه درامدشماهم اندازه مارانندگان اژانس بوددرک میکردی صدای ماروبه اقای روحانی برسونید دوازده سال شغلم اژانسه سهمیه بنزین ندادن شهرماکلات نادری خراسان رضوی جایگاه گازهم نداریم بیمه پرداخت میکنم رانندگان زنم قهرکرده زیرفشار گرونی بنزین ازادلح شدیم کمکم کنیدخواهش میکتم کلات نادری توابع مشهد.

  • ناشناس
    ۱ ۲

    ای بابا اعلام میکنید رانندگان خویش فرما هم وام ۶ میلیونی میگیرند پس چرا کد گارگاه و میزنیم میگه نامعتبر است چیو باید بزنیم که برای شما معتبر باشه